ROCK SHOX  - RS1

ROCK SHOX RS1 29INC 1.5 TAPER 100MM MTB AMORTİSÖR

ROCK SHOX
Fiyat
:
6.621,19 TL + KDV
KDV Dahil
:
7.813,00 TL
Havale ile
:
7.422,35 TL
156260 Parapuan
:
156260
Seçiniz
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • RS1 1.5 TAPER

  Devrimci XC Yarışı !
  Orijinal RS-1'den 25 yıl sonra, dağ bisikletinde devrim yapan çatal, RockShox tekrar yaptı. Çatalın şaft borusunu , taçını ve bacaklarını tek bir karbon karesiyle bütünleştiren daha önce hiç görülmemiş bir şasi tasarımı. Hızlandırıcı damper, inanılmaz küçük darbe performansını son derece verimli kilitleme ile birleştirir. 


  Motion Control

  Ay'da binmeyi düşünün. Dönmüş tepeler, kraterlerden fırlayan ezilmiş kayalar ... kraterler. Hiçbir yerçekimi yok, bu nedenle bir chairlift gerekmez. Ne yazık ki ayda kalamazsınız , yeryüzü yerçekimine sahiptir, bu nedenle inişin yanı sıra tırmanan süspansiyon gerekecektir. Hareket lontrolü damper teknolojisi ile bunu yaparsınız.

  OneLoc

  Yeni OneLoc uzaktan kumandası ile tüm süspansiyon kontrolü parmak uçlarınızdadır. Gidon barındaki artan kaldıraç, daha yumuşak ve daha kolay bir harekete geçirme olarak tercüme edilir. Sayısız montaj seçeneği (sağdan sola, gidonun altında veya üstünde, uzun veya standart kelepçe) SRAM'ın aktarım sistemleri, frenler ve RockShox'un Reverb uzaktan kumandası için ideal bir partnerdir.

  Solo Air

  Solo Air Budist rahip gibidir. Aydınlanmış tasarımı tek bir Schrader valfı vasıtasıyla çatallarınıza hava eklemenizi ve hem pozitif hem de negatif hava püskürtme odalarını doldurmanızı sağlar. Dolayısıyla, Yin ve Yang gibi daima mükemmel denge içindedirler.

  Sag Düşümü

  Sag'i doğru ayarlamazsanız başkasının bisikletine bindiğinizi hissedebilirsiniz. RockShox Sag gsötergesi direk çatalın üst tüplerine basılır ve mükemmel süspansiyon ayarı kolay ve doğru olur.

  Power Bulge

  Daha fazla kontrol için kollarınızın daha güçlü olmasını istediğinizde, spor salonuna gidersiniz. Çatalınız için daha fazla dayanıklılığa ihtiyaç duyduğunuzda, Power Bulge ile bunları doldurun. Diğer firmalar destek boyutunu arttırarak ekstra ağırlık eklerler. Power Bulge ise için alt bacağı güçlendirir, rijitliği artırır ve binişinizi en üst düzeye çıkarır.

  Bottomless Tokens

  İsteğe bağlı tokenler (hacim-spacer) ile çatalın hava hacmi düşürülebilir, böylece yay karakteristik eğrisi etkilenebilir. Bu sayede yüksek uç progresyonu ile daha pürüzsüz bir süspansiyon elde edilir.

  Ağırlık : 1666 gram

  Tekerlek ölçüsü : 29

  Şaft tipi: Konik

  Şaft : 1 1/8" -1 5"

  Seyahat : 100 mm

  Disc : Postmount

  Max.Disc. Çapı : 200 mm

  Mil tipi : 15*100 mm

  MaxleLite sokma mil

google783ff5da3edca9bf.html
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.