CONTINENTAL  - GP 5000

2021 CONTINENTAL GRAND PRIX 5000 700x25C DIŞ LASTİK

749,00 TL
711,55 TL
Ürün kodu : T17453
RENK..

SİYAH

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Grand Prix GP 5000, yol bisikleti pazarında referans bir lastiktir. Grand Prix GP 5000 performans seviyesinde ve bu alanda en iyisidir. Continental Grand Prix 5000 katlanır lastiklerle daha hızlı, daha konforlu ve daha da delinmez sürüş yaparsınız. Kesici boncuk şeridi, BlackChili sırt performansını kaybetmeden mükemmel bir şekilde bisikletinize uyar renk çeşidi ile bisikletinize göresellik katar. Üstün ponksiyon koruması için Vectran kırıcı, düşük yuvarlanma direnci ve sansasyonel kavrama için gelişmiş BlackChili bileşiğinin yanında el yapımı olması ve Almanya'da üretilmesi de diğer özelliğidir.


  Ölçüler: 700 x 25c ETRTO: 25-622

  Hava Basıncı : 6,5 - 8,5 bar
  İç Lastik Önerisi: 18-25
  Basınç uygulaması: 6,5 - 8,5 Bar (25-622)
  TPI: 3/330
  PSI: 123
  Model yılı: 2021
  Ağırlık:225 gr
  Özellikleri:
  Karkas yapı: 330 tpi, 3 kat
  Malzeme: BlackChili Kauçuk Bileşik
  Daha düşük yuvarlanma direnci
  Islak şartlarda maksimum kavrama
  En düşük yuvarlanma direnci,
  Yüksek kilometre ömrü
  LazerGrip yolda tek olmanızı sağlar
  ActiveComfort şokları emer ve olağanüstü bir sürüş deneyimi sağlar
  VectranBreaker yüksek teknoloji ürünü elyaf şimdi daha iyi delinme koruması sunuyor  Teknoloji:


  BlackChili Bileşik
  blackchili.jpg (40 KB)
  Sadece Continental Almanya fabrikasında üretilen bu benzersiz sırt kauçuk karışımı bisiklet lastiklerinde devrim yarattı. Elde edilen bileşik kavrama ve yuvarlanma direnci arasında yeni bir ilişki olduğunu gösterdi. Bu "Yükseltilmiş seviye", daha önce de bilindiği gibi, "BlackChili" ismi ile verildi. En yeni polimerler, nano ölçekli kurum parçacıkları ve optimize edilmiş dolgu malzemeleri eşsiz bir performans garanti eder. BlackChili Compound,% 26 oranında yuvarlanma direncini geliştirir ve aktif silika bileşiklerine kıyasla% 30 daha fazla kavrama sağlar. BlackChili Compound'a sahip üstün lastikler, daha yüksek kilometre performansı ve çok sayıda çoklu bileşenden farklı olarak, ilk kilometreden son kilometreye kadar sabit bir yolculuk sağlar.


  ----------------------------------------------

  Vectran: Patlamaya karşı en iyi koruma.

  Vectran ™, doğal bir modelden sentetik olarak üretilmiş yüksek teknoloji ürünü bir elyaftır. Örümcek ipeği gibi, Vectran ™ da bir sıvı kristal polimerdir (LCP). Vectran ™ erimiş sıvı polimer Vectra'dan eğrilir ve daha sonra çok telli bir ipliğe işlenir. Vectran ™ gibi örümcek ipeği, çok düşük bir ağırlıkta muazzam bir yırtılma direncine sahiptir: Delinme koruma parçası olarak birinci sınıf bir Continental bisiklet lastiğine dönüştürmek için tam olarak doğru özellikler. Bir Vectran ™ Kırıcı, benzer naylon kırıcıya göre daha hafif, daha esnektir ve kesilmelere karşı daha etkili koruma sağlar. Vectran ™ Kırıcı yuvarlanma direncini olumsuz etkilemez.

  vectran.jpg (79 KB)


  ----------------------------------------------

  Aktif Konfor Teknolojisi

  activecomf-tech.jpg (45 KB)

  Bisikletçilikte devrimci yaklaşım. Lastik yapısına yerleştirilmiş Aktif Konfor Teknolojisi titreşimleri emer ve sürüşünüzü yumuşatı

  ----------------------------------------------


  Lazer Kavrama:Lazerle yerleştirilmiş mikro profil yapısı, lastiğin omuzu üzerinde genişler ve olağanüstü viraj alma sağlar.


  lazergrip.jpg (31 KB)


  ----------------------------------------------


  Paket İçeriği: 1 adet Continental GrandPrix GP 5000 700x23 Katlanır Dış Lastik


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.