x
BELL  - TRACKER R

BELL TRACKER R KASK MAT SİYAH

870,00 TL
Ürün kodu : T14813
RENK..

MAT SİYAH MAT SİYAH

Seçiniz

54-61 CM

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tracker R'nin özel olarak tasarlanmış yapısı sayesinde, hem kısa hem de uzun mesafelerde serin ve konforlu olmanızı sağlayacak kullanışlı özellikler bulacaksınız. 

  Ergo Fit sistemi, No-Twist Tri-Glides sistemi tarafından geliştirilmiş ince ayarlı ve kullanımı kolay bir kadranla birlikte gelir ve bu da ayarlamayı daha da kolaylaştırır.

  Büyük havalandırma delikleri çok fazla soğutma havasına izin verir ve yüksek kaliteli ve hafif yapı neredeyse sanki kask yokmuş gibi hissetmenizi sağlar. 

  Özellikler

  Yolda ev Mtb kullanılması için üretilmiştir
  Füzyon kalıp içi polikarbonat yapıya sahiptir
  Ergo Fit ™
  Bükülmeyen Tri-Glides ™:İç yapısında yer alan kafes yapısı ile bütünlüğü darbe altında bozulmaz bu sayede yüksek koruma sağlar.
  Kanallandırılmış hava delikleri sayesinde konforlu bir havalandırma sağlar.
  25 hava girişi mevcuttur bu sayede üst düzey havalandırma ile yüksek konfor sağlar
  Hafif ve rahattır 

  Ağırlık :274 gram

  Teknoloji:

  Ergo Fit ™:Bell Kask içi değiştirme Ergo Fit sistemi başın etrafına sıkıca oturmakta ve tekerleğin Oksipital Lob(başın arka kısmındaki boyun ile temas ettiği yumru) üzerinde yukarı / aşağı ayarlanmasına izin vermektedir.

  Daha önce kullanılan sıkıstırma sistemi olan ErgoDialin geliştirilmiş modelidir.

  Şimdi gelişmiş bir kadran hissine ve işlevine sahip (artık bir dönüş için baskı gerektirmiyor) ve çok şık ve daha az hacimlidir.

  Static Ped : Lifler iledokunmuş,X-StaticDolgu  yastıkları standart yastıklardan  daha konforlu ve serin tutarken, kokuya neden olan bakterilerin ve mantarların büyümesini önleyen hızlı kuruyan bir malzemedir.

  Kanalize havalandırma Kask  astarının iç kısmında özel olarak tasarlanmış havalandırma kanalları  aracılığıyla serin hava içeri girerek başının üzerinden geçip arka havalandırma noktalarından dışarı sıcak olarak çıkar böylece kullanım alanı serin olarak kalırken kask içindeki hava daima temiz kalır .

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.