CRATONİ  - PACER

CRATONI PACER TUR KASKI

450,00 TL
RENK.

MAT KIRMIZI

BEDEN.

S/M

L/XL

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • PACER, çeşitli bisiklet kaskı testlerinde her onayı almıştır. Geniş bir kullanım yelpazesine sahip bir bisiklet kaskının sahip olması ve kendisini rakiplerinden ayırması için gereken her şeyi somutlaştırır. Farklı kombinasyonlara sahip geniş bir renk yelpazesi mevcuttur. PACER, sportif ve kompakt çok yönlü bir kasktır. Sadece 230 gram ağırlığında, çok hafiftir. 

  INMOLD TEKNOLOJİSİ
  Kompozit yapı - ayrılmaz şekilde bağlı. EPS koruyucu malzeme doğrudan polikarbonat kabuk içine köpüklenir. Hafif bir kask tasarımı ve maksimum darbe direnci için EPS iç katman ile PC dış katmanının mükemmel kaynaşmasına sahiptir.
   
  LFS
  Geçmiş deneyimlerimize ve araştırmamızın sonuçlarına dayanarak, 180 ° ayar sistemi için tamamen yeni bir ihtiyaç profili tanımladık.
  Her saniye önemli olduğunda iyi bir uyum şarttır. Amaç, kaskı hızlı, güvenli ve rahat bir şekilde kafada tutan bir sistem geliştirmekti. Bu sistemde ayar mekanizması son derece küçük ve hafiftir, iki parmak kullanılarak kolayca ayarlanabilir. LFS yüksekliği, optimum oturmayı sağlamak için üç kademe ayarlanabilir. Mükemmel kayış kılavuzu, erkekler ve kadınlar için sınırsız konfor sağlar. % 100 daha verimli bir sistem için % 15 daha az ağırlıkla daha fazla performans!
   
  ACT - HAVA KANAL TEKNOLOJİSİ
  İçerideki kanal sistemi, kaska giren havanın mükemmel akışını garanti eder ve olağanüstü yüksek havalandırma değerlerine yol açar.
   
  BOCEK AĞI
  Sürüş sırasında kaskınızın içine sinek,böcek vs. girmesini engellemek için tasarlanmış özel bir ağa sahiptir.
   
  Ağırlık : 240 gr.


  ÜRÜN BEDEN CM ÖLÇÜLERİ
  S-M:  54-58 CM
  L-XL: 58-62 CM

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.