x
ELITE  - DIRETO

ELITE DIRETO XR-T HOMETRAINER

10.195,00 TL
Ürün kodu : T18820
Renk kodu : ST034906
RENK..

SİYAH SİYAH

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • DIRETO XR-T , Elite'in çok çeşitli bisiklet modelleriyle uyumlu, çok hassas bir cihaz olan zincir dişli kasetsiz ev eğitmeni serisinin en iyisidir .
  OTS Entegre güç ölçer olmasını sağlar +/-% 1.5 doğruluk - bu% 24 kadar gerçekçi degrade simülasyon ile Elite'nin ev eğitmen aralığının üstünde yerleştirerek, DIRETO XR-T  trainerlarımızın en büyük evrimidir.  Entegre güç ölçer

  OTS (Optik Tork Sensörü), egzersiz sırasında DIRETO XR-T'yi en yüksek veri doğruluğunu sağlar. XR-T'nin güç çıkışını ±% 1,5 hata payıyla sizi en iyi performansı sunar.

  İnanılmaz eğim simülasyonu

  DIRETO XR-T etkileşimli bir ev antrenörüdür, bu nedenle antrenmanınız sırasında direnci otomatik olarak değiştirir. DIRETO XR-T, yükseltilmiş ve daha büyük bir volan ile inanılmaz bir %0-24 eğim aralığını simüle edebilir.


  Bu benzeri görülmemiş güç seviyesi, özellikle yoğun antrenman seanslarında bile mükemmel performanslar sağlar - tüm antrenman çizelgelerinizi bir bakışta kontrol edebilir, kondisyon seviyenizi değerlendirmek için testler yapabilir, maksimum güçte tekrarlar ve yüksek hızlı sprintler yapabilirsiniz.

  Süper uyumlu

  Elite DIRETO XR-T, hem yol hem de MTB bisikletleriyle tam uyumluluk sağlar ve onu piyasadaki en uyumlu eğitmenlerden biri yapar.

  Bu eğitmen, daha büyük 12 vitesli zincir dişlisi setlerinde daha fazla kapasiteye sahip uzun kafesli vites değiştiricileri barındırmak için mükemmel olan yeni bir yapıya sahiptir. DIRETO XR-T, 9/10/11 Shimano/SRAM vites ve 9/10/11/12 Campagnolo* vites kasetleriyle uyumlu olarak kullanılırken, 12 vites SRAM NX* ve 12 vites Shimano® Mikro Spline* kasetler ile uyumludur.

  Not: Campagnolo, Sram 12, Shimano 12 vites için ayrıca body alınmalıdır.


  Direto XR ve Direto XR-T arasındaki fark nedir?

  Direto XR ve Direto XR-T  , hem yapısal hem de elektronik özellikler açısından aynı teknik özelliklere sahip iki özdeş ev eğitmenidir.
  Tek fark Direto XR de zincir dişlisi kaset dahildir,  DIRETO XR-T de zincir dişlisi kaset dahil değildir.  UYUMLU YAZILIMLAR

  Ön pano testo immagine ve listea immagini Ön pano testo immagine ve listea immagini Ön pano testo immagine ve listea immagini Ön pano testo immagine ve listea immagini Ön pano testo immagine ve listea immagini Ön pano testo immagine ve listea immagini Ön pano testo immagine ve listea immagini Ön pano testo immagine ve listea immagini Ön pano testo immagine ve listea immagini Ön pano testo immagine ve listea immagini

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.