ELITE  - QUBO DIGITAL SMART B+

ELITE QUBO DIGITAL SMART B+ INTERACTIVE TRAINER

3.059,00 TL
2.844,87 TL
Havale ile : TL   2.702,63
RENK.

SİYAH-BEYAZ-KIRMIZI

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Elite Qubo Dijital Akıllı B + trainer, özellikle bir akıllı telefon veya tablet ile kullanılmak üzere tasarlandı; Qubo Digital Smart, Bluetooth veya ANT + aracılığıyla uyumlu bir Android veya iOS cihazıyla eşlenebilen, kablosuz olarak kontrol edilen bir 16 seviyeli direnç ünitesine sahip. Antrenör, Elite'in tam özellikli My E-training uygulaması için 6 aylık bir abonelik içerir, ancak çok çeşitli eğitim seçenekleri (FE-C) sunan birçok üçüncü taraf yazılım seçenekleriyle de kullanılabilir. Keskin kenarlı Qubo çerçeve, stabiliteyi artırmak için ayarlanabilir ayaklar ve daha kolay montaj için daha düşük bisiklet yüksekliği ile kullanılanilir.


  Silindir basıncını kalibre etmeye gerek yoktur, binicinin ağırlığı lastiğin silindire bastırılması anlamına gelir; otomatik ayarlama ve kolay kurulum anlamına gelir. Gelişmiş 16 direnç seviyesi sayesinde yüksek seviyede gürültü veya titreşim üretmeden her düzeydeki binici ve eğitim programında geniş bir direnç yelpazesi üretir. Herhangi bir ANT + veya Bluetooth kalp atışı kuşağı ile çalışır. Genel olarak, yollara patlamaya hazırlanmanızı sağlayan soğuk kış aylarında sizi görecek harika bir Turbo Eğitmenidir.


  Akıllı telefon veya tablet ile kullanım için özel olarak tasarlanan Qubo Digital Smart, Bluetooth veya ANT ile uyumlu bir Android veya iOS cihazı ile eşleştirilebilen, kablosuz olarak kontrol edilen 16 seviyeli bir direnç ünitesine sahiptir

  Manyetik Fren

  Çelik ve Hi-Tech mühendislik sınıfı plastik

  Elite'in tam özellikli My E-training uygulamasına 6 aylık bir abonelik dahildir, ancak size çok sayıda üçüncü parti yazılım seçenekleri ile de çok çeşitli eğitim seçenekleri sunarken de kullanılabilir.

  20" ila 29" ve 700 c arası

  Zwift'de Aylık ücretsiz abonelik ile birlikte gelir


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.