ELITE

ELITE SUITO HOME TRAINER + TRAVEL BLOCK

8.350,00 TL
RENK..

SİYAH SİYAH

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Suito İnteraktif HomeTrainer

   

  Suito, Elite'in ürettiği iç mekan bisiklet antrenörü serisindeki en büyük yeniliktir.

  Güçlü, sağlam ve sessizdir. Gerçekçi, doğal ve doğru bir sürüş deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Önceden monte edilmiş Shimano 11 hızlı kaset dişli ile gelir. Bu şekli ile önceden monte edilmiş olarak gelen ilk doğrudan tahrikli iç mekan bisiklet trainer'ıdir. Hızlı ve kolay bir Tak ve Çalıştır kurulumu ve ince ve kompakt yapısı sayesinde, Suito çoğu bisikletle maksimum uyumluluk sağlar ve kendisini bir bisikletlinin bekleyebileceği en performanslı ve kullanımı kolay trainerlardan biri olarak ayarlar.

  Güçlü, kararlı, doğru. Kullanıma hazır. Siz antrenmana hazır mısınız?

   

  Tak ve Çalıştır

  Elite'in interaktive trainer serileri arasında Suito, hemen antremanıza başlayacak şekilde hızlı ve kolay bir kurulum sağlar. Çok pratik bir Tak ve Çalıştır yapılandırmasına sahip olduğu için yenilikçidir. Travel block ile hemen kullanıma hazırdır.

  Suito önceden takılmış bir Shimano® 11 (Shimano 105 dişli 11-28) hızlı kaset ile gelir ve tamamen monte edilmiş yapısı ile karakterize edilir ve iç mekan bisiklet seanslarına hemen başlamanız için idealdir. Zincir dişlisinin kasetini veya trainer ayaklarını monte etmeniz gerekmediğinden, bisikletinizi ev makinasına yerleştirmeniz ve bir güç kaynağına bağlamanız yeterlidir. Toplam kurulum süresi: beş dakikadan az sürecektir

  Ayrıca aşağıdaki kaset dişlilerle uyumludur

  9/10/11 hızlı dişli kasetleri ile Shimano® / SRAM® ve diğer üreticiler tarafından Shimano® standardını kullanarak üretilen kaset dişlilerle, ve Campagnolo® ile uyumludur

   

  Özel tasarım

  Sağlam çelik yapı bu trainer'ın diğer bir ayırt edici özelliğidir - en yoğun sprintlerde bile stabilite ve dayanıklılık sağlar. Zarif ve agresif, sağlam ve güçlü - Suito, açıldığında otomatik olarak yerine kilitlenecek şekilde tasarlanmış önceden monte edilmiş ayaklara sahip daha geniş bir destek tabanına sahiptir. İç mekan bisiklet antrenmanlarına mümkün olduğunca çabuk başlamak için ihtiyacınız olan her şey.

  Dahası, modern tasarım, piyasadaki çeşitli bisiklet modelleri ve dişli setleri ile uyumluluğu sağlar. Suito ayrıca nerede olursanız olun azalmış karmaşayı garantilemek için de tasarlanmıştır: ince profili, entegre tutacağı ve küçültülmüş ebadı sayesinde taşımayı ve depolamayı kolaylaştırır, ne kadar yer kaplayacağı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

   

  Kesin ve Güçlü

  Her antrenmandaki hedeflerinizi daha da ileriye götürmek için size kaç avantaj sunabiliriz? Cevap: güç, doğruluk, etkileşim.

  Suito,% ± 2,5 hassasiyetle% 15'e kadar eğimi simüle eder. Bu sayılar, en iyi performans gösteren interactive trainer'lar arasında yer alıyor. 40 km / s hızda 1900 watt'tan daha fazla dirence sahip olan Suito, kesinlikle en zorlu antremanlarda bile tüm gücünüzü serbest bırakmanız için ideal bir araç

   

   

  Train on Zwift ve My E-Training!

  Elite ve Zwift arasındaki işbirliği sayesinde, Suito'yu satın alan herkes

  • Zwift'e ücretsiz 1 aylık abonelikten ve
  • My E-Training için masaüstü ve mobil cihazlarda 12 aylık ücretsiz abonelikten yararlanabilir.

  iOS, Android, MacOS ve Windows üzerinden her uygulama, yazılım, bilgisayar ve cihazla (akıllı telefonlar ve tabletler)  ANT + ™ FE-C ve Bluetooth üzerinden haberleşir. Sadece yazılımı seçin, kursu veya eğitim programını seçin ve bisikletinizde pedal çevirmeye başlayın. Suito otomatik olarak direnci ayarlayacaktır.

  Suito ile Zwift ve My E-Training dışında, TrainerRoad, Kinomap, Rouvy, The Sufferfest, Bikevo ve daha fazlası ile haberleşme sağlayabilirsiniz

  Power Meter Link (PML)

  Güç Ölçer Bağlantısı

  Trainer'ın bir ergometre kullanmasını sağlayan bir fonksiyondur. Bu ergometre sanki bisikletinize monte edilmiş güç kaynağı gibi davranır.

  Ayrıca, size doğru bir egzersiz deneyimi sunmak için tam bir güç ölçüm sistemi sağlamak üzere tasarlanmış birçok işlevi içerir:

  Spindown

  Bir kalibrasyon prosedürüdür.Zaman içinde ve kullanım sırasında frenin hassasiyetini etkileyen tüm sürtünme değerlerini hesaba katarak trainer ın ürettiği direnç üzerindeki etkilerini telafi eder.

  Sıcaklık Dengeleme Algoritması

  Hızlandırıcıya, aşırı ısınmadan kaynaklanan değişiklikleri telafi etmesini ve gücü hesaplarken elde edilen verileri dikkate almasını sağlayan bir işlevdir

  Sensörler

  Elite'in tüm hometrainer'ları güç, hız ve kadans verileri gönderir, böylece interactive trainerler kendilerini doğru bir antrenman programı oluşturmak ve açık hava antrenmanlarını çoğaltmak için etkili araçlar olarak ayarlarlar. Kadans, pratik bir sensörsüz teknoloji ile ölçülür (yani, bisikletinize uygulanacak hiçbir sensör yoktur) ve Suito'da hız değişimlerinin bir fonksiyonu olarak hesaplanır.

   

  Hometrainer Tipi:  Interactive direct transmission home trainer

  Kablosuz Haberleşme: ANT + ™ (FE-C, Güç, Hız ve Ritim) ve Bluetooth (FTMS, Güç ve Hız ve Ritim)

  Maksimum Eğim Simülasyonu: %15

  Max Güç:  1900 W (40 km / s) - 2900 W (60km / s)

  Kontrol Yöntemi:  Akıllı telefon, tablet, bisiklet bilgisayarı, spor saatleri, Windows ve Mac. Bilgisayar ANT + ™ ve / veya Bluetooth

  Compatıble:  My E-Training software & app Zwift, Trainer Road, Bikevo, Kinomap, The Sufferfest FLYWHEEL 3,5 kg

  Bisiklet Model Uyumluluğu:  Yarış bisikleti, dağ bisikleti ve şehir bisikleti, ayrıca karbon olanlar, 130x135 x 5mm göbekler ve hızlı clamp sistemi ve 142x12 mm eksen boyunca döndürülebilir (arka adaptör 148x12 mm için adaptörü mevcuttur)

  Bağlantı Göstergesi: Güç kaynağı, ANT + ve Bluetooth (3 LED ışık)

  Fırmware Güncelleme Mevcut: Evet

  My E-Training yazılımım ve uygulamasına 12 aylık ücretsiz abonelik DAHİLDİR

  Zwift uygulamasına 1 aylık ücretsiz abonelik DAHİLDİR

   

  ÖZELLİKLER

  AÇILIM BOYUTLARI (L X G X Y) 560 x 760 x 495 mm

  ÖLÇÜLERİ KATLI (L X G X Y) 560 x 200 x 495 mm (quick release dahil)

  AĞIRLIK 14,5 Kg
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.