x

11/05/2021 Salı saat:11:00 den sonraki siparişleriniz kargo firmalarının Ramazan Bayramı süresince (12/05/2021 - 16/05/2021) 

kapalı olmasından dolayı karışıklık ve kaybolmaları engellemek adına 17/05/2021 Pazartesi gününden itibaren

siparişleriniz sipariş sırasına göre sevk edilecektir.

Yoğunluğa göre  gecikmeler olabilir.


Anlayışınız için teşekkür ederiz.
ELITE

ELITE SUITO-T HOME TRAINER + TRAVEL BLOCK

7.950,00 TL
Ürün kodu : T17909
Renk kodu : ST033786
RENK..

SİYAH SİYAH

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • SUITO-T , çeşitli bisiklet türleriyle tam uyumluluk sunan güçlü ve kompakt bir model olan , tedarik edilen dişli kaseti bulunmayan Elite Suito ev antrenörüdür  .

  Güçlü, sağlam ve sessiz SUITO-T , gerçekçi, doğru ve eğlenceli bir bisiklet egzersiz deneyimi sunmak için tasarlanmış etkileşimli bir ev antrenörüdür. Egzersiz sırasında daha fazla doğruluk ve sessizlik sağlamak için doğrudan aktarım

  özelliğine sahip olan SUITO-T , en yoğun sprintlerde bile çok dengeli bir antrenördür ve küçük boyutu, her yere taşınmasını ve depolanmasını kolaylaştırır.


  Suito ve Suito-T arasındaki fark nedir?

  SUITO ve SUITO-T , hem yapısal hem de elektronik özellikler açısından aynı teknik özelliklere sahip iki özdeş ev eğitmenidir.
  Bunları ayıran şey  , Suito'da bulunan ancak SUITO-T'ye dahil olmayan dişli kasettir .


  Elite Suito-T'nin özellikleri 

  • Kablosuz iletişim: ANT + ™ (FE-C, Güç, Hız ve Ritim) ve Bluetooth (FTMS, Güç ve Hız ve Ritim)
  • Maksimum eğim simüle:% 15
  • Maksimum güç: 730 Watt (20 km / saat) - 1900 Watt (40 km / saat)
  • Kontrol yöntemi: Akıllı telefon, tablet, bisiklet bilgisayarı, spor saatleri, Windows ve Mac. Bilgisayar ANT + ™ ve / veya Bluetooth
  • Şunlarla uyumludur: E-Eğitim yazılım ve uygulamam Zwift, Trainer Road, Bikevo, Kinomap, The Sufferfest ve daha fazlası
  • Volan: 3,5 kg
  • Bisiklet uyumluluğu: yol bisikleti, dağ bisikleti ve şehir bisikleti, ayrıca karbon olanlar, 130x135 x 5 mm göbekler ve hızlı kenetleme sistemi ve iç aks ile 142x12 mm (Boost 148x12 mm arka için reklam adaptörü mevcuttur
  • Bağlantı göstergesi: Güç kaynağı, ANT + ve Bluetooth (3 LED ışık)
  • Firmware güncellemesi mevcut  Kompakt tasarım

  Bu ev antrenörünün ana özelliği, yoğun sprintler sırasında bile dayanıklılık ve stabilite sağlamak için ideal olan  sağlam çelik yapıdır . 

  Zarif ve sağlam bir profile sahip SUITO-T , önceden monte edilmiş destek ayaklarına sahip geniş bir destek tabanına sahiptir . Otomatik kilit mekanizmasını tetiklemek için bunları doğru şekilde konumlandırmanız yeterlidir.

  SUITO-T , gittiğiniz her yerde az yer kaplayacak şekilde tasarlanmıştır : entegre tutacağı, küçültülmüş boyutu ve ince profili, kapladığı alan hakkında endişelenmeden her yere taşınmasını ve saklanmasını kolaylaştırır. 

  SUITO-T optimize tasarımı, onu çeşitli bisiklet modelleri ve piyasada bulunan zincir dişlisi setleriyle uyumlu hale getirir .

   

  Doğru ve güçlü bisiklet antrenmanları

  SUITO-T , en yoğun deparlarda bile tüm gücünüzü serbest bırakmak için kullanabileceğiniz en güçlü ev antrenörlerinden biri olan % 15'e varan eğimleri ±% 2,5 doğrulukla simüle eder .

  Aşağıdaki işlevler de doğru antrenman verilerinin görüntülenmesine katkıda bulunur: 

  Güç Ölçer Bağlantısı (PML): Ev aletinin güç kaynağı olarak bisikletinize zaten takılı olan bir ergometreyi kullanmasını sağlayan bir işlevdir.

  Aşağı Döndür: Ev aleti için, frenin doğruluğunu etkileyen ve kullanım sırasında değişen tüm sürtünme değerlerini hesaba katan ve ev aleti tarafından üretilen direnç üzerindeki etkilerini telafi eden bir kalibrasyon prosedürü.

  Sıcaklık telafisi algoritması: Ev aletinin frenin aşırı ısınmasından kaynaklanan değişiklikleri telafi etmesine ve gücü hesaplarken ortaya çıkan verileri hesaba katmasına olanak tanıyan bir işlev.  Zwift'te Eğitim ve Benim E-Eğitimim!
  SUITO-T'yi satın alan herkes, kutuda 1 aylık ücretsiz Zwift aboneliği ve 12 aylık ücretsiz My E-Training aboneliği içeren bir kupon kartı bulacaktır.

  SUITO-T ile kullanabileceğiniz tüm yazılımları keşfedin: Zwift ve My E-Training dışında, TrainerRoad, Kinomap, Rouvy, Bkool, Bikevo ve çok daha fazlası gibi diğer tüm iç mekan bisiklet platformlarıyla da yönetebilirsiniz.


  SUITO-T, Elit ev eğitmenlerinin iOS, Android, MacOS ve Windows üzerinden her uygulama, yazılım, bilgisayar ve cihazla (akıllı telefonlar ve tabletler) etkileşim kuran ANT + ™ FE-C ve Bluetooth ev aletleri serisine ekler. Sadece yazılımı seçin, kursu veya eğitim programını seçin ve bisikletinizle pedal çevirmeye başlayın. SUITO-T, direnci otomatik olarak ayarlayacaktır.

  Sensörsüz kadans
  Elite'in tüm ev aletleri, güç, hız ve kadans verilerini anında gönderir, böylece kendilerini doğru bir antrenman programı ve mümkün olduğunca çoğaltılmış dış mekan antrenmanları oluşturmak için etkili enstrümanlar olarak ayarlarlar. Kadans, pratik bir sensörsüz teknoloji (yani bisikletinize uygulanacak sensör yok) ile ölçülür ve SUITO-T'de hız değişimlerinin bir fonksiyonu olarak hesaplanır.
   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.