MAXXIS  - REKON RACE

MAXXIS REKON RACE 29x2.35 KATLANIR DIŞ LASTİK

530,00 TL
RENK..

SİYAH

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Dünya Kupası yarışını kazanmış uzun bir XC lastik serisinden en son lastik. 
  RekonRace bunu bir prototip olarak, seri Mont Saint-Anne'de Nino Schurter ile başlamadan neredeyse bir yıl önce yaptı. Bu hızlı yarı kaygan lastik, Allround XC lastik Rekon ile benzer bir profile sahiptir, ancak daha küçük ve daha düşük dişlere sahiptir.

  Ön tekerlekte Rekon veya Ikon gibi daha profilli bir lastikle birlikte arka lastik olarak kullanabilirsiniz. Veya ShortTrack yarışları ve hafif hızlı yarış pistleri için ön ve arka olarakta kullanabilirsiniz.


   
  Ölçü: 29x2.35
  TPI: 120
  ETRTO: 60-622
  Boncuk: Katlanabilir
  Bileşik: Çift
  Maksimum PSI: 60
  Teknoloji: EXO / TR
  Kullanım : Tubeless Ready
  Ağırlık: 735 gram
   
   
   
  TEKNOLOJİ 
  Çift Bileşik
  Daha düşük yuvarlanma direnci ve daha fazla viraj tutuşu sağlamak için belirli lastiklerin sırtında kullanılan iki bileşen.

  Tubeless Ready (TR)
  Tubeless lastikler sürücüye birçok fayda sağlar: daha düşük hava basınçları çalıştırma yeteneği, bu da çekişi artırır; iç lastikli bir lastiğe kıyasla daha düşük yuvarlanma direnci; ve tüp olmadığı için daha az yassılaşma şansı. Maxxis Tubeless Ready (TR) lastikleri, UST tubeless lastiğin avantajlarını ağırlık cezası olmaksızın sağlar. Maxxis TR lastikleri standart bir kasa kullanır ve hava geçirmez hale getirmek için sıvı sızdırmazlık maddesi kullanılmasını gerektirir. Maxxis Tubeless Ready lastikleri, sıvı sızdırmazlık maddeleri ile kullanım için onaylanmış tek Maxxis lastiğidir.

  EXO KORUMA
  Belirli dağ lastiklerinin yan duvarlarına eklenmiş, kesilmeye son derece dirençli ve aşınmaya dirençli bir malzeme. Bu yoğun dokunmuş kumaş aynı zamanda hafif ve oldukça esnektir, lastiğin performansının etkilenmeden kalmasını sağlar. Yanakların kesilme ve aşınma olasılığının yüksek olduğu sıra dışı kayalık, tehlikeli yollar için EXO Korumasını seçin.  LASTİK PERFORMANSI

  rekon race lastik bil.JPG (34 KB)


  Paket içeriği: 1 adet  
  MAXXIS REKON RACE 29x2.35 KATLANIR DIŞ LASTİK
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.