ORTLIEB  - ULTIMATE

ORTLIEB F3173 ULTIMATE SIX PLUS 7L GİDON ÇANTASI

598,00 TL
RENK.

ANTRASİT-SİYAH ANTRASİT-SİYAH

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)

 • Sağlam, su geçirmez Cordura kumaştan yapılmıştır. Gidon çantası hızlı erişmeniz gereken her şey için yeterli alan sunar. En küçük Ultimate Six Plus( 5 litre), akıllı telefon, GPS veya haritanın kullanıcı dostu ve kesinlikle yağmur geçirmez bir şekilde saklandığı şeffaf bir kapak bölmesine (kullanılabilir iç boyutları 21 x 12 cm) sahiptir. Elbette dokunmatik ekranlı cihazlarınızı film aracılığıyla çalıştırabilirsiniz.

  Cordura'dan şık kumaş görünümlü Ortlieb Ultimate Six Plus 7 L gidon çantası, paranıza, cep telefonunuza, anahtarlarınıza ve daha fazlasına hızlı erişim sağlar. Pratik dahili bölücü ile içeriği mükemmel bir şekilde düzenleyebilirsiniz ve hiçbir şey karışmaz. PU kaplama sayesinde çanta su geçirmezdir ve Touring bisikletçileri için mutlak temel donanımın bir parçasıdır. Düz taban ve güçlendirilmiş kapak stabilite sağlar ve manyetik kapak, çantayı hızlı ve güvenli bir şekilde kapatır. Şehirde gezerken yaya olursanız pratik omuz askısını takıp çantayı rahatça taşıyabilirsiniz. Gidona takıldıktan sonra, anahtarın tek bir dönüşü kapağın açılmasını ve çantanın montajdan çıkmasını engeller. Çıkarılabilir iç bölücüler, iç mekanın esnek tasarımına izin verir. 

  Su geçirmez ORTLIEB kalitesinin temeli, her uygulama alanı için özel olarak geliştirilmiş yüksek kaliteli malzemelerdir. Polyester, Naylon ve Cordura kumaşlar tek veya çift taraflı olarak kaplanmaktadır. Tek taraflı kaplama ile tekstil görünümü korunur; çift taraflı kaplama ile tanıdık branda görünümü oluşturulur. Bunlar, son derece yüksek su direncini garanti eden ve ticari olarak temin edilebilen çadır kumaşı veya sırt çantası kaplamalarından çok daha üstün olan termoplastik plastik kaplamalardır.

  Ortlıeb Ultimate Six Plus Gidon çantanın uretim malzemesi PU kaplı Cordura kumaştır. PU: poliüretan kaplamadır. Cordura ise su geçirmez giysilerin üretimi veya takviyesi veya hafif sırt çantaları ve çantalar için nefes alabilen kaplamalı, özellikle aşınmaya dayanıklı emprenye edilmiş, hafif kumaş türevidir.


  Kullanım alanı: Şehir, Gezi / Yürüyüş
  Malzeme: Cordura, PU kaplamalı(PS36C)
  Montaj:Gidona(Karbon gidonlarla kullanılmaz)
  Koruma sınıfı: IP 64 su ve toz geçirmez
  Yükseklik: 21 cm
  Genişlik: 24cm
  Derinlik: 13cm
  Hacim: 7 litre
  Yük Kapasitesi (maks.):5kg


  Ağırlık: 600gr


  Özellikleri
  PVC içermeyen yansıtıcı kumaş
  Mükemmel organizasyon için pratik iç bölme
  Manyetik kapamalı güçlendirilmiş kapak içi
  Fermuarlı ve anahtarlı çantalı iç cep
  Montaj adaptöründe siyah yansıtıcı folyodan küçük reflektör
  Fermuarlı iki dış file cep (su geçirmez değil)
  Taşıyabilmek ve rahatlık için çıkarılabilir omuz askısı
  Düz taban ve iç takviye
  Çantanın ön tarafında yüksek yansıtıcılığa sahip 3M Scotchlite reflektör
  Rixen & Kaul ürünleri ile uyumlu montaj (Klick-Fix sistemi)
  Almanya'da üretilmiştir 
  IP 54 = toz geçirmez, düşük toz girişi mümkündür, her yönden su sıçramasına karşı korumalı  % 100 Su Geçirmez: Sevdiğiniz şeyleri kuru tutun Ortlieb su yalıtımı konusunda hiçbir taviz vermez: Ekstrem koşullar altında bile ekipmanınızın kuru ve iyi korunmuş olduğuna her zaman güvenebilirsiniz.


  Almanyada üretim: Tüm Ortlieb ürünleri Almanya, Nürnberg yakınlarındaki Heilsbronn'daki şirket merkezinde üretilmektedir. Birçok tedarikçi de yakın çevrede bulunmaktadır. Malzemenin yaklaşık% 70'i Almanya'dan geliyor. Sürdürülebilirlik söz konusu olduğunda, bu gurur duyulacak bir şeydir. Ve bu 1982'den beri!


  Made in GermanyNo PVCIP54
  Teslimat kapsamı
  - 1 adet Ortlıeb Ultimate Six Plus Gidon Çantası 7L
  - 1 adet Ortlieb omuz askısı
  - 1 adet Ortlieb iç bölücü

  NOT: ÇANTAYI TAKMAK İÇİN OLAN ADAPTÖR DAHİL DEĞİLDİR.
   

  Çanta alındığında aşağıdaki adaptörün alınması yeterli olacaktır

  ORTLIEB E185 KİLİTLİ GİDON ÇANTASI MONTAJ SETİ

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.