x
ORTLIEB  - ROLLER

ORTLIEB F6104 SPORT-ROLLER FREE 25L ÖN BAGAJ ÇANTASI

1.980,00 TL
Ürün kodu : T16946
Renk kodu : ST032157
RENK..

CELESTE-SİYAH

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • ORTLIEB Sport-Roller Free, Dayanıklı ,akıllıca düşünülmüş ve tabi ki garantili  %100 su geçirmez bir üründür. ORTLIEB Sport-Roller Free, arka bagaja monte edilen geniş bir bisiklet çantasıdır. 

   Quick-Lock2.1 sistemi ile donatılmış ORTLIEB Sport-Roller Free ön çanta, hiç vakit kaybetmeden bisiklete takılıp çıkarılabilir. Yolculuk sırasında kolaylıkla takılabilen omuz askısı ile bisiklet çantanızı akşamları konaklama yerinize rahatlıkla taşıyabilirsiniz.  ORTLIEB, yeniliğe olan bağlılığına uygun olarak, poliüretan kaplı polyester kumaştan üretilen PVC içermeyen başka bir ürün serisini piyasaya sürdü. Free Line'da yer alan ürünlerin temel kumaşı, kalıcı su geçirmezlik sağlayacak şekilde poliüretan ile kaplanmıştır. Sonuç, dayanıklılık ve hizmet ömrü söz konusu olduğunda geleneksel ORTLIEB kanvas malzeme kadar olağanüstü olan su geçirmez ve dayanıklı bir kanvas malzemedir.

  Su geçirmez ve toz geçirmez rulo üstü kapama özelliğidir. Çantanın üst ucu iki plastik tapadan çekilir, en az üç kez sarılır ve ardından fiş ve yuva ile birlikte takılır. Ürünün üst ucuna dikilmiş bir veya iki ince plastik şerit, bu tür kapağa sağlamlığını ve su geçirmezliğini sağlar. Ürünün su altında kalma riski varsa su sızdırmazlığını sağlamak için her halükarda 3-4 kez rulo yapılmalıdır. Çuvalların ve çantaların yüksekliği veya hacmi de yuvarlanarak azaltılabilir. Ne kadar ileri sarılırsa ürün o kadar kompakt hale gelir. Kilitleme kayışı bir tutamak görevi görür. 


  ORTLIEB Sport-Roller Free çantanın uretim malzemesi  PU kaplanmış Polyester(PD62-PS60) kumaştır.PU kaplı kumaş, su geçirmez bir poliüretan kaplama veya laminat ile sentetik dokuma bazlı bir kumaştan (genellikle polyester veya naylon) oluşur. Poliüretan kaplama, temel kumaşın tek tarafına uygulanır, bu da kumaşı suya dayanıklı, hafif ve esnek hale getirir. 

   

  Kullanım alanı: City, Touring & Trekking
  Malzeme: PU kaplı Polyester(PD62-PS60)
  Uyumluluk:Max 16 mm çapa kadar bagaj rafları için de uygundur (8,10 mm ve 12 mm için redüktörler dahil)
  Koruma sınıfı: IP 64 su ve toz geçirmez
  Yükseklik: 30 cm
  Genişlik:25cm
  Derinlik:14cm
  Hacim: 2x12.5 litre


  Ağırlık: 1550 gr 2x 775 gr ) 

   


  Özellikleri
  Quick-Lock2.1 montaj sistemi
  Rulo kapaklı klasik arka çanta (çift)
  Ayrı ayrı kullanılabilir
  Parlak reflektörler 
  Dokuma ve tokalı yardımcı kapatma, D halkası
  Çantayı sıkıştırmak için kanatlı omuz askısı (75 cm)
  Taşıma sistemi için yuvalı kenar koruması 
  Entegre iç cep
  Kolay temizlenebilme
  IP 64 = toz geçirmez, toz girişi yok, her yönden su sıçramasına karşı korumalı
  VSF eV endüstri birliğinin kalite belgesi

  360° gösterli için tıklayın

   

  % 100 Su Geçirmez: Sevdiğiniz şeyleri kuru tutun Ortlieb su yalıtımı konusunda hiçbir taviz vermez: Ekstrem koşullar altında bile ekipmanınızın kuru ve iyi korunmuş olduğuna her zaman güvenebilirsiniz.


  Almanyada üretim: Tüm Ortlieb ürünleri Almanya, Nürnberg yakınlarındaki Heilsbronn'daki şirket merkezinde üretilmektedir. Birçok tedarikçi de yakın çevrede bulunmaktadır. Malzemenin yaklaşık% 70'i Almanya'dan geliyor. Sürdürülebilirlik söz konusu olduğunda, bu gurur duyulacak bir şeydir. Ve bu 1982'den beri!

  Made in Germany  No PVC  IP64  Quick-Lock 2.1  Pair  Teslimat kapsamı:
  - 2 adet Ortlıeb Sport-Roller Free Ön Bisiklet Çanta 25L
  - 2 adet Ortlieb omuz askısı(75cm)
  - 8,10 ve 12 mm için redüktörler dahil
  -16 mm çap redüktörler dahil değildir ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.