ORTLIEB  - BIKEPACKING

ORTLIEB F9911 BIKEPACKING 11L SELE ALTI ÇANTA

971,00 TL
RENK.

SİYAH-TURUNCU SİYAH-TURUNCU

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ortlieb Seat-Pack sele altı çanta, bagajınızın çoğunu bagajsız bisikletlerde taşımak için en önemli ekipmanlardan biridir.
  ORTLIEB'in bisiklet paketi ekipmanı, uzun bir günlük gezi, bir gecelik gezi veya çok günlük bir tur için hemen yola çıkmanıza olanak tanır. Farklı paketlerle, ihtiyacınız olan her şeyi tüm bisiklet boyunca hızlı bir şekilde saklayabilirsiniz, böylece kompakt ve kesinlikle su geçirmez.
  ORTLIEB sele borusuna montaj M(11 litre) size çanta aynı zamanda kompakt ve ferahtır. 11 litrelik bir taşıma kapasitesi sunan su geçirmez koltuk çantası, giysi ve kişisel bakım malzemeleri gibi çok ağır olmayan büyükçe eşyalar için bol miktarda saklama alanı sunar. Çantanın içi ve tabanı sertleştirilerek engebeli arazide bile denge sağlanır. Rulo kapatma, ayarlanabilir kayışlar ve ek bir sıkıştırma valfi sayesinde, yüklü Koltuk Paketinizi son derece kompakt bir boyuta düşürebilirsiniz.

  Oldukça yapışkan Velcro kayışlarla donatılmış su geçirmez Sele borusuna montaj M size çanta, bisikletinizin sele raylarına ve sele borusuna kolayca takılır.Sele borunuzun yalnızca 6 cm kullanılabilir alana ihtiyacınız olduğu göz önüne alındığında,çanta daha küçük kadrolara, tam süspansiyonlu MTB bisikletler için de idealdir. Sele raylarına bağlantı, Seat-Pack M'yi doğru konumda güvenli bir şekilde tutar ve onu etkili bir çamurluk haline getirir. Geniş, su geçirmez sele altı çanta, güvenilir bir şekilde giysilerin kuru kalmasını sağlar.
  Ek bir valf, hızlı ve kolay bir şekilde sıkıştırma ve hatta daha fazla kompaktlık sağlar. Günlük bir tur için, bir kros veya dağ bisikleti, bir yarış bisikleti veya bir e-bike dağ bisikleti sürmeniz fark etmeksizin, günlük bir yolculuğa çıktığınızda yedek bir sırt çantası görevi görür.

  Ortlieb Bikepacking sele altı çantasının üretim malzemesi PU kaplı Cordura (PS21R)kumaştır.PU: poliüretan kaplamadır.Cordura ise su geçirmez giysilerin üretimi veya takviyesi veya hafif sırt çantaları ve çantalar için nefes alabilen kaplamalı, özellikle aşınmaya dayanıklı emprenye edilmiş, hafif kumaş türevidir.UV ışınlarına karşı dirençli hale getirir ve malzemeye ilave güç ve dayanıklılık kazandırır.Cordura PS21R kumaş PD620 kumaş ile karşılaştırıldığında, ağırlık olarak daha hafiftir ve özellikle soğuk havalarda daha esnektir, ancak yine de çok serttir.
  Son derece dayanıklı, poliüretan su geçirmez iç katmana sahiptir.


  Kullanım alanı: Gravel
  Malzeme: PU kaplı Cordura Naylon kumaş(PS21R)
  Uyumluluk:Gidona
  Koruma sınıfı: IP 64 su ve toz geçirmez
  Yükseklik: 26 cm
  Genişlik:40cm
  Derinlik:15cm
  Hacim: 11 litre

  360° görünümü için tıklayın
   

  Ağırlık:
  325gr (1x11L)


  Özellikleri
  Kesinlikle su geçirmez
  Hafif tasarım
  Koltuğun tüm temas noktalarında güçlendirilmiş kumaş
  Arka ışık için dikey yapı
  Karbon sele boruları için de uygundur
  Tam uzatma için dört adet 3M Scotchlite reflektör mevcuttur
  Velcro kayışlarla rahat ve güvenli montaj
  Sele altı çanta ayrıca arka çamurluk görevi görür
  Yanlarda bulunan rulo kapakları ayarlanarak hacim 7 litreden 11 litreye kadar ayarlanabilir.
  Ek valf, daha kompakt bir uyum için yumuşak dişliyi sıkıştırmaya izin verir
  Günlük gezide bir sırt çantası vazifesi görür
  Hibrit bisiklet, dağ bisikleti, yol bisikleti veya elektrikli dağ bisikleti için uygundur
  Üst kısımdaki elastik büzme ipleri sayesinde hızlı bir şekilde erişebilmeniz gereken öğeler için ek alan
  PVC içermez
  IP 64
  % 100 Su Geçirmez: Sevdiğiniz şeyleri kuru tutun Ortlieb su yalıtımı konusunda hiçbir taviz vermez: Ekstrem koşullar altında bile ekipmanınızın kuru ve iyi korunmuş olduğuna her zaman güvenebilirsiniz.


  Almanyada üretim: Tüm Ortlieb ürünleri Almanya, Nürnberg yakınlarındaki Heilsbronn'daki şirket merkezinde üretilmektedir. Birçok tedarikçi de yakın çevrede bulunmaktadır. Malzemenin yaklaşık% 70'i Almanya'dan geliyor. Sürdürülebilirlik söz konusu olduğunda, bu gurur duyulacak bir şeydir. Ve bu 1982'den beri!


  Made in Germany  No PVC  IP64  Teslimat kapsamı: 1 adet Ortlieb Bikepacking Gravel Sele Altı Çanta 11LT-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.