ROCK SHOX  - LYRIK RCT3

ROCK SHOX LYRIK RCT3 27.5INC 180MM MTB AMORTİSÖR

5.714,00
Havale ile :   5.428,30
Seçiniz

SİYAH SİYAH

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Lyrik geri döndü, daha sağlam, daha sert, ancak hafif , Bottomless Token ayarlanabilirliğine sahip Solo Hava yayıyla ve ayarlanabilir rebound sönümleyicili (BoXXer'de olduğu gibi) tamamen yeni şasi.

  Tabii ki 35 mm'lik fast Black üst tüpler ve sürtünmeyi azaltmak ve daha uzun hizmet aralıkları sağlamak için yeni bir SKF kartuş contası olan bir RCT3 Charge Damper gibi kanıtlanmış özellikleri bulunmaktadır. Lyrik, kendine güveni arttırmak ve sınıfındaki tüm amortisörleri sınırlayan yetenek hatlarını bulanıklaştırmak için üretilmiştir.

  Charger Damper

  Yeni "Bladder" tasarımı inanılmaz dayanıklıdır ve rebound'u destekler. Mükemmel sönümlemeyi garanti eder, sönümleme direncine karşı koyar ve uzun yokuş aşağı inişle sırasında yağ köpüğünü önler.Rapid Recovery hızlıdır ve hızlı gelen darbeler ve vuruşlarla daha az enerji ile daha fazla kontrol sağlar. Şok daha fazla kontrol için seyahatin daha yumuşak ve daha yüksek bir yay hızında kullanılmasını sağlar.

  RCT3, ayarlanabilir bir düşük hızlı sıkıştırma ile "Açık", "Pedal" ve "Kilit" özelliklerine sahiptir.

  Rapid Recovery

  Ardışık darbeler için kim daha fazla süspansiyon mesafesi  istemiyor? Rapid Recovery şokun ardışık darbeler arasında daha hızlı iyileşmesini sağlar, tekerleğin zemini daha hassas bir şekilde izlemesine izin verir. Bu aktif süspansiyon sistemi hemen toplamaz bisikletin yay oranının daha yüksek ve daha yumuşak bir bölümüne binmesini sağlar. Rapid Recovery biniciye, daha yumuşak ve daha kontrollü bir sürüş sağlamak için ardışık darbelerden sonra  daha fazla tekerlek mesafesi sunar.

  Sag Düşümü

  Sag'i doğru ayarlamazsanız başkasının bisikletine bindiğinizi hissedebilirsiniz. RockShox  Sag gsötergesi direk çatalın üst tüplerine basılır ve mükemmel süspansiyon ayarı kolay ve doğru olur.

  Power Bulge

  Daha fazla kontrol için kollarınızın daha güçlü olmasını istediğinizde, spor salonuna gidersiniz. Çatalınız için daha fazla dayanıklılığa ihtiyaç duyduğunuzda, Power Bulge ile bunları doldurun. Diğer firmalar destek boyutunu arttırarak ekstra ağırlık eklerler. Power Bulge ise  için alt bacağı güçlendirir, rijitliği artırır ve binişinizi en üst düzeye çıkarır.

  Bottomless Tokens

  İsteğe bağlı tokenler (hacim-spacer) ile çatalın hava hacmi düşürülebilir, böylece yay karakteristik eğrisi etkilenebilir. Bu sayede yüksek uç progresyonu ile daha pürüzsüz bir süspansiyon elde edilir.

  Tekerlek : 27,5

  Şaft tipi : Konik 1 1/5" 1 1/8"

  Şaft uzunluğu : 265 mm

  Disk : postmount

  Maks.Disk çapı : 200 mm

  Seyahat : 180 mm

  Mil Tipi : Sokma mil 15x100 mm

  Ağırlık : 2005 gram yaklaşık

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.