SCOTT  - TEAM BOA

SCOTT TEAM BOA YOL AYAKKABISI

1.340,00 TL
RENK.

MAT SİYAH-PARLAK SİYAH MAT SİYAH-PARLAK SİYAH

BEDEN.

41

42

43

44

45

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Yarışmacılar, premium gran fondo binicileri ve maceracılar, SCOTT Road Team Boa®'ı ciddi pedal çevirme tepkisi ve uzun mesafe konforu için mükemmel bir ayakkabıda bulacaktır. Ayakkabı, şık ve asimetrik bir uyum sağlayan mikrofiber üst ve üst ve orta ayakta Boa® IP1 makarası ile yakın uyumlu bir adaptif uyum modeline sahiptir. Alt anatomik uyum kayışıyla birlikte, binicinin ayağının şeklini en iyi şekilde yansıtır. Bütün gün tek destek için ErgoLogic iç taban, ayarlanabilir bir kemer desteği ve metatarsal butona sahiptir. Enjeksiyon naylonu ve cam elyafı tabanı, 8'lik bir sertlik endeksi ile arttırılmış bir aralık ayarına sahiptir.

   

  ÖZELLİKLERİ

  Kullanım aralığı: Yol

  Taban bileşimi: aylon Fiberglas birlikte enjekte, İki Bileşenli PU / Sertlik İndeksi 8
  Üst: Mikrofiber, 3D Naylon Airmesh
  Boa IP-1 ve anatomik uyum kayışı ile Kapalı Kapatma sistemi

  Ayak tabanı: Ayarlanabilir ErgoLogic çıkarılabilir iç taban
  Yaklaşık ağırlık:  310g
  Teknoloji: Boa® Sistemi

  TEKNOLOJİ


  WRAP FIT 


  Delikli Fit üst kısmı, ikinci bir deri gibi ayağa uyan yapısal bir sentetik deri tabakası içerir. Yapı iki bölümden oluşmaktadır. Yapısal katman ve accu formlu ekili dikişler. Bu sistem, rahat ve basınçsız bir destekleyici yapı sağlar. ErgoLogictir.
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  RACING FIT

  Tıpkı iki insanın aynı olmadığı gibi ayakları da değildir. Maksimum performans ve gün boyu rahatlık için destekleyici istikrarlı bir platform olan ayakkabılar yaratmaya çalışıyoruz. Geniş bir ayağa uyum sağlayabilen ve uygun bir eldiven sunan bir ayakkabı.

     -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  ADJUSTABLE ERGOLOGIC INSOLE SYSTEM


  Üst düzey yol ve dağ ayakkabılarımız, anatomik olarak tasarlanmış, ayarlanabilir bir taban ile gelir. Ayak zonlanması, ayağın anatomik şeklini dikkate almamızı ve tabanlıklarımızın ergonomik olarak önceden şekillendirilmesini sağlar ve bisikletçi ayağını desteklemek için mükemmel bir uyum sağlar. Bu, geliştirilmiş konfor ve güç aktarımı için kararlı bir temel sağlar. SCOTT modüler ayak tabanı, yüksek, orta ve düşük hacimli ayaklar için üç farklı cilt kemeri ve metatarsal pedler ile sürücünün bireysel ihtiyaçlarına ve tercihlerine ayarlama yapılmasına izin verir.

   

   

   

  Ayak tabanı, performansı ve konforu en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır:

   

  METALARSAL PAD: Ön ayak uyuşmasını azaltır ve basıncı eşit olarak dağıtır

  ARCH ADJUSTMENT: Doğru ayak hizalama için izin verir ve bireysel kemer geometrisi ve uyum için ayarlar

   

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  BOA L6 SYSTEM  Boa Sistemi, performans için özel olarak tasarlanan kapatma ve ayarlama çözümlerini sunar. Boa'nın patentli sistemi üç ayrılmaz parçadan oluşur: mikro ayarlanabilir kadran, süper güçlü hafif delikler ve düşük sürtünmeli delik kılavuzları. Her benzersiz konfigürasyon, uyumu optimize etmek, hassaslık, uyumluluk ve kontrol sağlamak için tasarlanmıştır ve Boa Sistemi kadranları ve bağları, Boa Garantisi tarafından desteklenmektedir.

  ANAHTAR FAYDALAR

  Performansa Uygundur: Daha eşit basınç dağılımı ve daha iyi güç aktarımı için mükemmel uyum sağlar. Bölgesel uyum için kadran yerleşimi ve milimetreye doğru ince ayar ile Boa, sürüşünüz boyunca dolaşımınızı korumanıza yardımcı olur.
  Her Şeye Hazır: İster sürat koşusu ister sarp tırmanış olsun, odak kaybetmeden anlık tek elle ayarlamalar yapın.
  Güçlü Olduğu Gibi Hafif: Boa Sistemi, öğeleri asla yere indirmeyecek şekilde tutuyor. Ve hassas mühendislik tasarlanmış danteller her ortamda - garantili olarak gerçekleştirilecek şekilde üretilmiştir.

  NASIL ÇALIŞIR  BOA GARANTİSİ

  BOA® İLE YAŞAM İÇİN FIT. Boa Sistemi kadranları ve bağları, entegre oldukları ürünün ömrü boyunca garanti edilir.
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.