SYNCROS  - COUPE CAGE

SYNCROS COUPE CAGE 1.0 MATARA KAFESİ

138,00
Havale ile :   126,96
RENK

SİYAH-SÜLFÜR SARI SİYAH-SÜLFÜR SARI

Bunları da yapabilirsiniz :
- kalite - , öncelikle titiz birisi olduğum için orjinallik hastalığı var bende. Satıcı zaten çok kaliteli.Ürüne gelince fiyatının tam hakkını veriyor ürün elinize geçtiğinde diğer suluk kafasleri ile karıştırmayın inanılmaz derecede estetik ve hafif sanki elinizde yok gibi renk resimdekinin aynısı scott marka bisikletimle ile aynı renklere uyum gösterdiği için aldım ve gözü kapalı alabilirsiniz.Ayrıca kargo paketlemesine çok özen gösteriyorlar.
5/ 5
15 Tavsiye Et Fiyat Alarmı Stoklara düşünce haber ver Yorum Ekle
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Syncros Coupe Cage 1.0, en üst seviye üst girişli şişe kafemizdir. Eşsiz bir karbon kompozit kullanılarak tasarlanan bu inanılmaz derecede hafiftir ve Syncros su şişelerini güvenli bir şekilde yerleştirmek için optimize edilmiştir.


  ÖZELLİKLERİ
  MALZEME : Carbon fiber injected
  AĞIRLIK : 22g yaklaşık.
  ÖZELLİKLER : En iyi giriş şişe kafesi, Karbon fiber enjekte kafes, Hafif ve güçlü, Yüksek şişe tutma
  STANDART : Üst giriş  TEKNOLOJİ
  KARBON FİBER ENJEKSİYON


  Ürünlerimizi belirli bir uzun karbon lifleri ile enjekte ederek hem mukavemeti artırabilir hem de ürünlerimizin toplam ağırlığını azaltabiliriz. Bazı ürün kategorileri için bu, geleneksel karbon katmanlamadan daha hafif bir ürünle sonuçlanabilir ve bu da tasarımcıların ürünü tasarlamada daha özgür bir şekilde serbest bırakılmasına olanak sağlar. Enjeksiyon, geleneksel karbon ürünlerine göre ağırlık oranına en iyi fiyatı sunma avantajına sahiptir.
google783ff5da3edca9bf.htmlgoogle783ff5da3edca9bf.html
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.