Blog

Tubular Yol Bisiklet Lastiği Nedir?

26 Mayıs 2024
Tubular Yol Bisiklet Lastiği Nedir?

Tubular Yol Bisiklet Lastiği Nedir?

Tubular (Boru) şeklindeki lastikler geleneksel iç ve dış lastik anlayışından farklıdır. İç ve dış lastiğin bir bütün olarak birleşimi olduğunu söyleyebiliriz. Yapısı kapalı bir tüptür ve çoğunlukla yol bisikletlerinde kullanılır.

İç lastikli veya tubeless (iç lastiksiz) lastikleri ile karşılaştırıldığında, boru şeklindeki lastik daha hafif olmasının yanı sıra daha yüksek hava basıncına da dayanabilir

YENİ SCOTT FOIL RC

25 Nisan 2023
YENİ SCOTT FOIL RC

YENİ SCOTT FOIL RC

GELENEKSEL OLARAK BİSİKLET SATIN ALIRKEN, AERO DİNAMİKLİK, HAFİFLİK VEYA KONFOR ARASINDA SEÇİM YAPMANIZ VE ÖDÜN VERMENİZ GEREKİYORDU.

YENİ FOIL RC İLE ARTIK ÖDÜN VERMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ .

BU ÜÇ ÖZELLİĞİ BİRARADA SAĞLAYAN İNANILMAZ ŞIK GÖRÜNÜMLÜ FOIL RC GÜNÜMÜZ BİNİCİLERİNİN TALEPLERİNE DAHA İYİ UYACAK ŞEKİLDE TASARLANDI.

ELITE JUSTO HOME TRAINER

23 Aralık 2022
ELITE JUSTO HOME TRAINER

JUSTO  Bisiklet Trainer

Elite interaktif trainer grubunun yeni üst düzey trainerı JUSTO ile tanışın.
Nokta atışı doğruluk hassasiyeti, %24'e varan eğimler, entegre güç ölçer, otomatik kalibrasyon, yeniden tanımlanmış bağımsız modlar.
Justo, kendinize meydan okumak ve bisiklet egzersizlerinizden daha fazlasını elde etmek isteyenler için tasarlanmış bir home trainerıdır.
Justo , home trainer kategorisindeki en gelişmiş araçtır : hedeflenen programlarla ve kapalı mekan bisiklet uygulamalarında bulunan sayısız sanal yarışla bisiklet becerilerinizi zorlarken, yüksek gerçekçilik ve heyecanla evinizde bisiklete binebilir ve antrenman yapabilirsiniz. .

ELITE RIZER

29 Aralık 2022
ELITE RIZER

ELITE RIZER

Bisiklet simulasyonunu bir üst noktaya taşıyacak yenilik;  Elite Rizer eğim simülatörü.
Trainer kullanımı sırasında yükselen ve alçalan Rizer eklentisi ile normal yol şartlarında bisikletinizle gerçeğe yakın eğim çıkma ve inme  hissini deneyimleyeceksiniz.
Daha odaklı ve gerçekçi sürüşler için, Elite eğim simülatörü, yokuş yukarı çıkarken gidonun verdiği hissi iyileştirmek ve açık havada sürerken yaptığınız gibi tüm kaslarınızı çalıştırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış yenilikçi gidon kontrol sistemine sahiptir.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.