Blog

YENİ SCOTT FOIL RC

25 Nisan 2023
YENİ SCOTT FOIL RC

YENİ SCOTT FOIL RC

GELENEKSEL OLARAK BİSİKLET SATIN ALIRKEN, AERO DİNAMİKLİK, HAFİFLİK VEYA KONFOR ARASINDA SEÇİM YAPMANIZ VE ÖDÜN VERMENİZ GEREKİYORDU.

YENİ FOIL RC İLE ARTIK ÖDÜN VERMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ .

BU ÜÇ ÖZELLİĞİ BİRARADA SAĞLAYAN İNANILMAZ ŞIK GÖRÜNÜMLÜ FOIL RC GÜNÜMÜZ BİNİCİLERİNİN TALEPLERİNE DAHA İYİ UYACAK ŞEKİLDE TASARLANDI.

ELITE JUSTO HOME TRAINER

23 Aralık 2022
ELITE JUSTO HOME TRAINER

JUSTO  Bisiklet Trainer

Elite interaktif trainer grubunun yeni üst düzey trainerı JUSTO ile tanışın.
Nokta atışı doğruluk hassasiyeti, %24'e varan eğimler, entegre güç ölçer, otomatik kalibrasyon, yeniden tanımlanmış bağımsız modlar.
Justo, kendinize meydan okumak ve bisiklet egzersizlerinizden daha fazlasını elde etmek isteyenler için tasarlanmış bir home trainerıdır.
Justo , home trainer kategorisindeki en gelişmiş araçtır : hedeflenen programlarla ve kapalı mekan bisiklet uygulamalarında bulunan sayısız sanal yarışla bisiklet becerilerinizi zorlarken, yüksek gerçekçilik ve heyecanla evinizde bisiklete binebilir ve antrenman yapabilirsiniz. .

ELITE RIZER

29 Aralık 2022
ELITE RIZER

ELITE RIZER

Bisiklet simulasyonunu bir üst noktaya taşıyacak yenilik;  Elite Rizer eğim simülatörü.
Trainer kullanımı sırasında yükselen ve alçalan Rizer eklentisi ile normal yol şartlarında bisikletinizle gerçeğe yakın eğim çıkma ve inme  hissini deneyimleyeceksiniz.
Daha odaklı ve gerçekçi sürüşler için, Elite eğim simülatörü, yokuş yukarı çıkarken gidonun verdiği hissi iyileştirmek ve açık havada sürerken yaptığınız gibi tüm kaslarınızı çalıştırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış yenilikçi gidon kontrol sistemine sahiptir.

Sidi - Maksimum Güç Aktarımı ve Rahatlık

22 Ocak 2023
Sidi - Maksimum Güç Aktarımı ve Rahatlık

Maksimum Güç Aktarımı ve Rahatlık

Bacaklar ve pedallar arasında güç aktarımını sağlayan en önemli unsur bisiklet ayakkabılarıdır. Bu güç iletiminde kayıplarının az olası ve rahatlık bisiklet kullanıcısı için önemlidir. Sidi teknolojilerinde bu iki etmen önemsenmektedir.

Zorlu şartlar da düşünülerek tasarlanan ayakkbılerde sağlamlık, aşınan parçalrın kolayca değiştirilebilmesi ayakkabının kullanım ömrü açısından dikkate alınması gereken bir konudur.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.