x
Blog

Sidi - Maksimum Güç Aktarımı ve Rahatlık

22 Ocak 2023
Sidi - Maksimum Güç Aktarımı ve Rahatlık

Maksimum Güç Aktarımı ve Rahatlık

Bacaklar ve pedallar arasında güç aktarımını sağlayan en önemli unsur bisiklet ayakkabılarıdır. Bu güç iletiminde kayıplarının az olası ve rahatlık bisiklet kullanıcısı için önemlidir. Sidi teknolojilerinde bu iki etmen önemsenmektedir.

Zorlu şartlar da düşünülerek tasarlanan ayakkbılerde sağlamlık, aşınan parçalrın kolayca değiştirilebilmesi ayakkabının kullanım ömrü açısından dikkate alınması gereken bir konudur.

ELITE RIZER

29 Aralık 2022
ELITE RIZER

ELITE RIZER

Bisiklet simulasyonunu bir üst noktaya taşıyacak yenilik;  Elite Rizer eğim simülatörü.
Trainer kullanımı sırasında yükselen ve alçalan Rizer eklentisi ile normal yol şartlarında bisikletinizle gerçeğe yakın eğim çıkma ve inme  hissini deneyimleyeceksiniz.
Daha odaklı ve gerçekçi sürüşler için, Elite eğim simülatörü, yokuş yukarı çıkarken gidonun verdiği hissi iyileştirmek ve açık havada sürerken yaptığınız gibi tüm kaslarınızı çalıştırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış yenilikçi gidon kontrol sistemine sahiptir.

ELITE JUSTO HOME TRAINER

23 Aralık 2022
ELITE JUSTO HOME TRAINER

JUSTO  Bisiklet Trainer

Elite interaktif trainer grubunun yeni üst düzey trainerı JUSTO ile tanışın.
Nokta atışı doğruluk hassasiyeti, %24'e varan eğimler, entegre güç ölçer, otomatik kalibrasyon, yeniden tanımlanmış bağımsız modlar.
Justo, kendinize meydan okumak ve bisiklet egzersizlerinizden daha fazlasını elde etmek isteyenler için tasarlanmış bir home trainerıdır.
Justo , home trainer kategorisindeki en gelişmiş araçtır : hedeflenen programlarla ve kapalı mekan bisiklet uygulamalarında bulunan sayısız sanal yarışla bisiklet becerilerinizi zorlarken, yüksek gerçekçilik ve heyecanla evinizde bisiklete binebilir ve antrenman yapabilirsiniz. .

SHIMANO 105 Di2 SİSTEMİ

26 Kasım 2022
SHIMANO 105 Di2 SİSTEMİ

Shimano Di2 Ailesinin Yeni Ürünü

Shimano nun 105 Yol Grubu ilk kez 1982 yılında kullanıcı ile buluştu. Aradan geçen 40 yıllık zamanda zamanda yedi kez güncellendi.

Bu sekizinci versiyonda da kullanıcıya yüksek performansı uygun fiyat ile sunma çabası devam ediyor.

Daha kolay kullanım, daha fazla güvenlik, daha az bakım sağlayan Shimano 105 Di2 R7100 serisi elektronik vites değişimi sağlayan aktarma organları ile tanışın.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.