Teslimat Koşulları

SIPARIS VERME VE TESLIMAT

- bikeandoutdoor.com Sanal Magazasindan alisveris yapmak istiyorsaniz önce kayit formunu doldurmak suretiyle üye olmak ve kullanici sifresi edinmek gerekmektedir. Bu Bikeandoutdoor.com Sanal Magazasi üyelik sözlesmesi hükümlerine uymayi kabul ve taahhüt etmeniz demektir. Kullanici, üyelik islemlerini basariyla tamamladigi ve bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldigi yada siparis verdigi andan itibaren bikeandoutdoor.com . Sanal Magazasi sözlesmesine uymayi taahhüt etmis kabul edilir.
- bikeandoutdoor.com Sanal Magazasindan, alisveris yapan siz kredi karti sahiplerinin güvenligini ön planda tutmakta ve siparisinizi verdiginiz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçeklestirmektedir. Bu yüzden, siparisinizin tedarik ve teslimat asamasina gelebilmesi için öncelikle siparisinizin ödeme/fatura bilgilerinin dogrulugunun onaylanmasi ve onaylandigina dair e-mailin size yollanmasi gereklidir. 
- Verdiginiz siparislerde tedarikçi firmalarin stoklarinda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yasanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarinizdan veya e-postanizdan mutlaka size ulasilarak haber verilecektir. Size ulasabilmemiz için lütfen kisisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
- Siparisiniz sizin girmis oldugunuz teslimat adresine gönderilecektir.
Teslimatlarin gecikmesindeki en sik karsilasilan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasidir. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.
Fatura adres bilgileri faturalama isleminden sonra degistirilemeyeceginden Fatura bilgilerinizin dogrulugundan emin olmadan siparisi onaylamayiniz.

- Sitemizden vermis oldugunuz siparisleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayitli e-mail adresinize siparisiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri iletilmektedir.
Bu bilgi e-maili yardimi ile, ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmis oldugunu ögrenebilmektesiniz.

- Paketlerinizin, alisverisiniz sirasinda size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@bikeandoutdoor.com 'a yazarak, durum bikeandoutdoor a bildirilebilinir. Kargo Sirketi tarafimizdan ya da müsteri tarafindan aranarak paket takibi yapilabilir.
- Paket teslim alindiktan sonra teslimatçi firmanin görevini layikiyla yaptigi kabul edilmis sayilir.
- Vermis oldugunuz siparis size ulastigi anda öncelikle kargo paketinin size ulasincaya kadar açilmadigindan emin olunuz , bunun için kolinin üzerine yapistirilmis Istanbul Bisiklet çikartmalari size yardimci olacaktir.
- Daha sonra kargo görevlisi nezdinde paketinizi açarak gelen malin hasarli yada eksik olup olmadigini kontrol ediniz.
-Gönderilerde Kolinin içersinde kaç parça ürün oldugunu ve her bir ürüne ait alt parçalarini gösteren bir paketleme listesi bulunacaktir. Kargo elinize ulastiginda kolinin içinde tüm bu malzemelerin eksizsiz size ulastirildigindan emin olunuz
- Eger ürününüz size hasarli ve eksik olarak ulasti ise;
Yaninda kolinizi açtiginiz kargo görevlisine hasarli ürün tutanagi hazirlatmaniz ve ürünü teslim almamaniz gerekmektedir.
Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturalari ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazirlattiginiz tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz.Ürünler bize ulastiginda sorununuz kayitlarimiza islenecek olup, en kisa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.
- bikeandoutdoor.com Sanal Magazasinda yer alan tüm ürünlerin fiyatlarina KDV dahil edilmistir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.