elektrikli bisiklet sehir ktg2.jpg (72 KB)
elektrikli bisiklet dag ktg1.jpg (78 KB)
elektrikli bisiklet katlanır ktg1.jpg (75 KB)
Sıralama seçin
4 6
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

ELEKTRİKLİ BİSİKLET ve ÖZELLİKLERİ

Elektrikli Bisiklet, genel bisiklet özelliklerini ve kullanım keyfini  yitirmeden  bir elektrik motoru, akü - batarya sayesinde kullanıcıya pedal  güç desteği sağlar. Elektrikli bisikletler istenildiğinde elektrik sistemi kapatılıp normal bir bisiklet gibi kullanılabilir, yorulduğunuzda, gitmek istediğiniz mesafeyi arttırmak istediğinizde, gözünüzde büyüyen eğimleri kolayca hiç zorlanmadan çıkmak istediğinizde bisikletinizin elektrik sistemi size destek olacaktır.

Bir elektrikli bisikletin elektrik desteği ile yapabileceği mesafe bataryanın kapasitesine, kullandığınız elektrik destek moduna  ( markalara göre genellikle 3 ve ya 4 kullanım modu bulunmaktadır, bu modlar elektrik sisteminin bisikletinize yapacağı desteği belirler ), sürücünün ve bisikletin ağırlığına, ne kadar eğimli bir yolda kullandığınıza, rüzgarın yönü ve bunun gibi birçok değişkene göre farklılık gösterebilir. Gelişmiş elektrikli bisiklet üreticileri gidona bağlanan ve çeşitli bilgileri görebileceğiniz gösterge panellerinde yaklaşık bir menzil hesaplamasını sürücüye göstermektedir.

Hazır elektrikli bir bisiklet almayı düşünüyorsanız tavsiyemiz Bosch , Shimano, Bafang  gibi bisiklet için elektrik sistemleri üreten güvenilir markların, bazı iyi bisiklet üreticileri ile geliştirdikleri ve onay verdikleri elektrikli bisiklet markalarını tercih etmenizdir.  Elektrikli bisikletlerde, bisiklet kısmı ve kullanılan malzemelerin kalitesi büyük önem taşır. Elektrikli bisikletlerin özellikle vites, fren, jant ve lastikleri daha üst kalitede olup elektrikli bisikletin getirdiği güçlere ve ağırlığa dayanması gerekmektedir.  Elektrikli bisiklet fiyatları değerlendirilirken bu konular göz önünde tutulmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.