Sırala
4 6
1 2 3
Toplam 215 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

CARRARO BİSİKLET

Bisiklet sektörünün tartışmasız en köklü markalarından biri olan Carraro bisiklet tartışmasız bir şekilde ürettiği her bisiklet çeşidinde kalitesini ortaya koymaktadır.

Yılların verdiği deneyim ve tecrübeyi tasarlayıp ürettiği modellerine birebir yansıtan Carraro Bisiklet uygun fiyatları ve kalite hizmet anlayışı ile bisiklet dünyasının ender firmalarından bir tanesidir.

CARRARO BİSİKLET ÇEŞİTLERİ

1- Carraro Dağ Bisikletleri

Zorlu arazi koşulları için tasarlanmış dağ bisikletleri dağlık alanlarda, taşlı yollarda ve lastikleri değiştirilmesi şartı ile asfalt yollarda da kullanılabilmektedir. Diğer bisiklet çeşitlerine oranla fren sistemi daha fazla gelişmiş, darbelere karşı emici özellikler göstermesi ile zorlu şartlara rağmen kolay kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

Çukurlu yollarda dahi rahatlık sağlayan dağ bisikletleri işe gidip gelmeyi düşünenler için de en uygun bisiklet çeşitleri arasında yer almaktadır.

Tamamı amortisörlü bir maşaya sahip olmasından dolayı girilecek her çukurdan kolaylıkla çıkılabilmesini sağlayan bu modeller bisiklet severler tarafından en çok sevilen ve kullanılan modeller arasında yer almaktadır.

CARRARO dağ bisikletleri çeşitleri ile sporseverlere muhteşem bir deneyim kazandırmakta…

2- Carraro Yol Bisikletleri

Hafif ve sürate uygun olarak tasarlanmış yol bisikletleri, bisiklet sürmeyi hobi olarak edinmiş kişiler ve bu işi profesyonel bir şekilde gerçekleştiren insanlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Günlük kullanıma tam olarak uygun olmasa da bisiklet sürme konusunda profesyonel kişiler tarafından günlük olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Genel olarak yol bisikletleri düz bir maşaya sahiptir. Amortisör bisikleti ağır yapacağı düşünüldüğünden dolayı bu bisiklet çeşitlerinde amortisör kullanılmamaktadır. Oldukça rahat bir sürüş deneyimi yaşatan Carraro yol bisikletleri kaliteli bir sistemde tasarlandı.

3- Carraro Cylocross Gravel Bisikletler

Yol bisikletlerine göre daha güçlü ve dayanıklı tasarlanmış bisiklet kadrosu, daha geniş lastik kalınlıkları ile Carraro Gravel bisikletler, düz yolda yine performans isterken konforu da önemseyen bisiklet kullanıcılarına hitap edecektir. Bozuk zemin şartlarında da kontrol, konfor ve dayanıklılığı nedeniyle tercih edilen bisiklet türüdür.

4-   Carraro Şehir Bisikletleri

İş hayatındaki bireyler için tasarlanmış özel modeller arasında yer alan şehir bisikletleri  şehir yaşamının en uygun bisiklet çeşitleri arasında yer almaktadır. Dik duruş pozisyonu sağlamasının yanında motorlu taşıtlar tarafından kolayca görünmenizi sağlayan yapısı ile de Carraro şehir bisikletleri ön plan çıkmaktadır.

Tekerlekler çoğunlukla 28 inçtir. Dağ bisikletine benzerlik gösteren yapısı ile girilecek çukurlardan dahi kolaylıkla çıkılabilmesini sağlar.

 

5-   Carraro Katlanır Bisikletler

En büyük özellikleri adından da anlaşılacağı üzere taşınabilir olmasıdır. Katlanabilir bisikletler sağlamlıklarının yanında kulanım kolaylıkları da sağlamaktadır. Kendi bisikletleri ile seyahat etmek isteyenler için tasarlanmış olan bu Carraro katlanır bisiklet çeşitleri halen bisiklet severlerin gözdeleri arasında yer almaktadır.

6- Carraro Kadın Bisikletleri

Kadınlar için özel olarak tasarlanmış olan Carraro kadın bisikletleri kadınların eteklerinin sürüşe engel olmaması için tasarlanmış olan bu modeller uzun bacak yapısına sahip olan kişiler için de en uygun modeller arasında yer almaktadır.

7-  Carraro Çocuk Bisikletleri

Carraro nun en çok sevdiği üretiminden keyif aldığı bisiklet modelleri arasında çocuk bisikletleri yer almaktadır. Bu modelleri tasarlarken çocukların ve ebeveynlerin ne istediğini anlamak çok önemlidir. Carraro çocuk bisikletlerinde, görsel olarak çekici hoşa giden tasarımlar ile birlikte uygun boyut, sağlamlık ve güvenlik olamazsa olmazdır.  

8-  Carraro Elektrikli Bisikletler

Carraro elektrikli bisikletler ile çeşitli eğimleri kolayca, yorulmadan, terlemeden kolayca çıkabilirsiniz.; şehir, patika, tur amaçlı bisiklet kullanmayı hedefleyenler için geliştirmiş elektrikli şehir bisikleti, zor arazi şartlarını kolaylaştırmak isteyenler için elektrikli dağ bisiklet modelleri, taşıma,saklama kolaylığı ile katlanır elektrikli bisiklet modelleri ürün gamında yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.