Sıralama seçin
4 6
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Katlanır Bisiklet

Katlanır bisikletler, toplu taşıma araçlarına, arabanıza sığacak, oturma odanızda, ofisinizde yer kaplamayacak şekilde 10 saniye ya da daha kısa sürede katlayabileceğiniz bir bisiklet türüdür.

Neden Katlanır Bisiklet?

Bisiklet sürmenin keyifli olmayan kısmını geçin

Tren , vapur, uçak, otobüs gibi ulaşım araçlarına ya da arabanıza kolayca katlayıp yerleştirin, katlanır bisikletinizi keyifle kullanabileceğiniz bir yere gidin, açın ve kullanın.

Ulaşım Sürenizi Kısaltın;

Eğer günlük ulaşımınızda toplu taşıma kullanıyorsanız ve bunun öncesi – sonrası yürüme mesafeniz varsa katlanır bisikletinizle bu süreyi kısaltın, katlayın ve taşıma aracına binin.

Arabanızı kullanırken trafikle boğuşmaktan sıkıldıysanız, işe giderken ya da günlük ulaşımda katlanabilir bisikletinizi kullanın, açık havada daha fazla zaman geçirin, egzersiz yapmış olun. İşyerinize ulaştığınızda katlanabilir bisikletinizi katlayın ve çalışma masanızın altına kolayca fazla alan kaplamayacak şekilde yerleştirin.

Kötü Hava Koşulları Sizi Üzmesin

Ani olarak yağmur ya da kar yağışına mı yakalandınız, bisiklet kullanmak keyifli olmaktan çıktı mı? Bisikletinizi katlayın bir taksi ya da toplu taşıma aracına binin, siz nereye katlanır bisikletiniz oraya.

Bisiklet Hırsızlarına Elveda

Katlanır bisikletiniz sizin en iyi ev arkadaşınızdır. Asansörünüze kolayca sığar, en küçük evlerde bile kolayca koyacak yer bulabilirsiniz.  Kapalı yerde bisikletinizi saklamak bisiklet hırsızlıklarına karşı en iyi çözümdür.

Anlık Plan Değişikliklerinde Pratik Çözüm

Katlanır bisikletinize biniyorken ani olarak bir yere yemeğe ya da bir şeyler içmeye davet edildiniz. Bisikletinizi ne yapacağınız, nereye koyacağınız gibi dertleriniz olmasın. Katlanabilir bisikletinizi katlayın bir taksiye ya da arkadaşınızın aracına koyun, zamanın keyfini çıkartın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.