Sırala
4 6
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

DAHON KATLANIR BİSİKLETLER

Marka olarak DAHON

Eski bir lazer fizikçisi olan David T. Hon tarafından 1982 yılında kurulmuştur.  İsminin ilk iki harfinin soy ismi ile birleşiminden oluşan DAHON markası Kaliforniya merkezlidir. Üretim tesislerinin kurulmasından sonra 1984 de o zamanın en kompakt katlanır bisikletlerini üretmeye başladı.  2006 yılında 2/3 Pazar payı ile katlanır bisiklette en büyük üretici haline geldi.

Dahon; Katlanır Bisiklette Uzman

Dahon, bazıları endüstri standardı haline gelen 200'den fazla patente sahiptir. Dahon katlanabilir bisikletler konusunda uzmanlaşmayı kendine ilke edinmiş bir markadır. Bu konuda uzman olabilmenin ilk koşulu, bir katlanır bisiklet kullanıcısının neden katlanır bisiklet tercih ettiğini ve katlanır bisikletten beklentilerinin ne olduğunu anlamak, çok iyi analiz etmek olduğunu bilir. Bu doğrultuda kaliteli, dayanıklı, makul fiyatlı katlanır bisikletler üretir. Dahon paranın satın alabileceği en iyi katlanır bisikleti sağlamak için sürekli bir çaba göstererek teknolojiyi hep ön planda tutmaktadır. Bu da Dahon katlanır bisikletleri pazarda lider olarak tutmaktadır. Katlanabilir bisikletlerin geleneksel bir bisiklet kadar iyi ve daha iyi sürüş performansı sunabileceğini kanıtı Dahon katlanır bisikletlerdir.

Katlanabilir Yeşil Teknoloji

Dahon sadece insanları daha sağlıklı tutmakla kalmayıp, aynı zamanda gelecek nesiller için daha fazla çevreyi koruyan bir ulaşım şekli olan ‘Yeşil Hareketliliği’ vizyonu olarak benimsemiştir.

‘DAHON katlanır bisikletlerinin, dünyadaki insanların yaşamlarında böyle bir fark yaratmasından dolayı mutluyuz. Emin olun biz yavaşlamıyoruz- sadece başlıyoruz’ - Dr. David Hon

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.