Garanti ve İade Koşulları

GARANTİ KOŞULLARI
Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma tarafından yapılmaktadır.
Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım klavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz.

Markaların garantileri hakkında daha detaylı bilgi, merkaların web adreslerinde yada distribütör firmaların web adreslerinde mevcuttur.


İADE KOŞULLARI
bikeandoutdoor.com Sanal Mağazası, iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder.

bikeandoutdoor.com Sanal Mağazasından satılan her mal 7 gün içerisinde iade alınabilir.
Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

Genel şartlar:

- Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
- Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
- İade, orjinal ambalaj ile yapılmalıdır.
- Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
- Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
- İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.
- İadesi yapılacak olan ürünler, bikeandoutdoor.com Sanal Mağazasının çalıştığı kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde kargo ücreti bikeandoutdoor.com Sanal Mağazası tarafından karşılanacaktır. Aksi taktirde ücret müşterimize aittir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.