Sırala
4 6
Toplam 57 ürün görüntüleniyor.

KRON BİSİKLETLER

Temelleri çok öncelere de dayansa Kron markalı bisikletlerin ilk üretimi 2004 yılında başlamıştır, kısa bir süre içinde Türkiye’nin en bilinen markalarından biri olmuştur. Bunda Kron bisikletlerde kullanılan malzemeler ile yüksek performans, yüksek kalite sağlanması bununla birlikte uygun fiyatlardan satılabilmesi etken olmuştur. Bir bisikletin olmazsa olmaz noktası haline gelen çekici renkleri ve özgün tasarımı ile bisiklet severleri kendisine bağlamayı başarmıştır.

KRON DAĞ BİSİKLETLERİ

Dağ bisikletlerinin MTB ( MOUNTAIN BIKE ) temel özelliği darbelere karşı emici özellikler göstermesi ve zorlu şartlara rağmen kolay kullanım rahatlığı sağlamalarıdır. Kron dağ bisiklet modellerinde doğadaki zorlu sürüşler için gerekli olan sağlamlık, performans ve güç gibi özellikler bulunmaktadır. Kron dağ bisikletlerinde kullanıcının tercihleri göz önünde bulundurularak çeşitli seçenekte bisiklet özellikleri sunulmaya çalışılmıştır. Bunların bazıları şöyledir; Alüminyum ya da çelik kadro, 26 jant - 27,5 jant - 29 jant  teker ölçüsü, V-fren / Mekanik disk fren / hidrolik disk fren, 11 den 30 vites arası vites çeşitliliğidir.

 

KRON YOL BİSİKLETLERİ

Yol bisikletleri tür olarak bisiklet kullanımında daha fazla hız ve performans bekleyen kullanıcılar için tasarlanmıştır bununla birlikte bisiklet sürüş konforunun azaldığı unutulmamalıdır. Kron yol bisikletlerinde hafiflik ve sağlamlığın bir arada sunulduğu alüminyum ve karbon kadrolar tercih edilmektedir.

Son zamanlarda yol bisikletlerinin daha zor  yol şartlarında kullanımını sağlayan türü olan Gravel -  Cyclocross bisikletler tercih edilmektedir. Kron bisiklet ürün çeşitliliğinde bu türlerin de yer almaması düşünülemezdi.

KRON ŞEHİR VE TUR BİSİKLETLERİ

En yaygın kullanım ihtiyacını karşılamaya yönelik Kron şehir bisikletleri uzun sürüşler ve bisiklet sürüş konforunun daha öne çıktığı modelleri oluşturmaktadır. Biraz daha bozuk yollarda kullanım için ön amortisörü olan modeller, günlük eşyalarınızı ya da market pazar alışverişlerinizi taşımaya yönelik sepetli modeller bisiklet kullanmanın keyfini şehirde hissetmenizi sağlayacaktır. Alüminyum ya da çelik kadro, V tipi ya da disk fren, 21’den başlayan vites sayılı bisikletler ise Kron şehir bisiklet tercinizde öne çıkaracağınız özellikler olacaktır.

KRON KATLANIR BİSİKLETLER

Taşıma, saklama, toplu taşıma sistemleri ile entegre ulaşım oluşturması vb gibi birçok nedenden dolayı katlanır bisikletler tercih edilmektedir. Kron katlanır bisikletler ürün çeşitliliğinde alüminyum ya da hi-ten kadro malzemesi, 20 inç-26 inç tekerlek ölçüsü, 7 – 21 vites sayısı seçenekli modeller sunmaktadır.

KRON ELEKTRİKLİ BİSİKLETLER

 

Her tür bisiklet kullanıcısı farklı nedenler ile elektrikli bisikletleri tercih etmektedir.  Fazla terlemeden yorulmadan şehirde işine gitmek gelmek, gözümüzde büyüyen dik tırmanışları kolayca aşabilmek, doğa içinde zorlanmadan yeni parkurlar çıkarmak, keşfetmek, çıkışın zorlayıcı kısmını atlayıp inişin keyifli kısmına yönelmek, şehirler hatta ülkeler arası turlar yapmak elektrikli bisikletlerin tercih nedenleri arasındadır.  

Kron elektrikli bisiklet kategorisinde ürün çeşitliliğini yıldan yıla arttırmaktadır. Güncel elektrikli bisiklet teknolojisini takip ederek daha iyi, kaliteli, kullanıcı ihtiyacını karşılayacak modeller geliştirmektedir.  Shimano elektrikli bisiklet sistemler, Bafang elektrikli bisiklet sistemleri ile üretilmiş modeller öncelikli kron elektrikli bisiklet çeşitliliğini oluşturmaktadır.  

KRON ÇOCUK BİSİKLETLERİ

Bisiklet sevgisinin küçük yaşlardan başladığını ve marka tercihinin sürekliliğini düşünen Kron çocuk bisikletleri türünü son derece önemsemektedir. Bu nedenle 12 janttan 24 jant aralığında birçok bisiklet modeli ile çocuğunuzun ilk bisikletinden itibaren büyüdükçe tercih edeceği geniş bir ürün yelpazesi oluşturmuştur. Çocuğunuzun keyifle kullanabileceği, sağlamlıktan ve güvenlikten ödün vermeyen çocuk bisikletleri Kron da.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.