SCHWALBE  -  MARATHON PLUS

SCHWALBE MARATHON PLUS SMARTGUARD 700x32(28x1.25)REFLEKTÖRLÜ DIŞ LASTİK

367,00 TL
330,30 TL
RENK

SİYAH

SİYAH-KIRMIZI-GRİ

Seçiniz
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Daha az patlayan lastik. Piyasada bulabileceğiniz lastikler arasında en az patlayanı Marathon Plus'tır. Üstün patlak korumasının yanı sıra diğer özellikleri onu harika bir lastik yapar.

  Patentli 5 mm kalınlığında SmartGuard katmanı benzer ürünlerle karşılaştırıldığında yuvarlanma direncincinde belirli bir avantaj sağlar, bisikletiniz daha akıcıdır.


  Anti-aging yanaklar ile lastiğinizin ömrü artık daha uzundur. Düşük basınçla uzun süreli kullanımda dahi çatlamalar çok daha geç ortaya çıkar.


  Boyut : 28x1.25(700x32)
  ETRTO'nun : 32-622
  Hava basıncı : 4,5-6,5 bar
  Maksimum yük : 90kg
  810 gram


  Seviye 6 | SmartGuard

  Bisiklet lastiklerinde bulunan en etkin patlak korumasıdır. 5 mm kalınlığındaki sağlam aynı zamanda esnek katman sadece Hindistan'da bulunan özel bir kauçuktan yapılmıştır, uzun ömürlü bir patlak koruması sunar. Dişlerin arasına sıkışan sivri objelere karşı da koruma sağlar. Lastiğe saplanan raptiye dahi binişinizi engelleyemeyecektir.


  E-BIKE READY

  25 25 km hıza kadar motor desteği veren pedeleclerde lastikler için özel bir kanuni gereksinim yoktur ama bu bisikletlerde dahi ortalama hız ve yük normal bisikletlerden fazladır. Bu yüzdem Schwalbe 25 km hıza kadar destek veren pedeleclerde sadece "E-BIKE READY 25" işaretli lastiklerin kullanımını önerir.


  UNPLATTBAR

  Piyasada bulunan bisiklet lastikleri içerisinde bulabileceğiniz en etkili patlak koruma sistemidir. Özel Hindistan kauçuğundan yapılma 5 mm kalınlığındaki esnek tabaka dayanıklı bir koruma sunar. Aynı zamanda dişler arasına sıkışan raptiye vb. karşı da görevini yapar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.