CST  - C1920

CST C1920 PLATINUM PROTECTOR 700x35C EPS/LDP (Zırhlı) DIŞ LASTİK

785,00 TL
Havale ile : TL   706,50
Ürün kodu : T15479
Renk kodu : ST030167
RENK..

SİYAH

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Günümüzde CST nin tüm lastiklerinde özel malzemeler kullanmaktadır ve bu lastiklerin delinmeleri minimum seviyede tutulmaktadır. Bisiklet sürerken patlama önleyici lastiklerin en son serisi sayesinde rahat bir nefes alabilirsiniz. CST Platinum Protector, 2 materyalin mükemmel kombinasyonunu içerir. Keskin bileşenleri geri iten kauçuk tabaka ve iç tüpe dokunan en keskin noktaları önleyen dokuma EPS tabakası. Pro lastiklerin Çift Kırıcı katmanı ile karşılaştırıldığında, Platinum Protector bir adım daha ileriye götürür.7 seviye şu ana kadar üretilmemiş patlak önleme derecesine sahiptir.

  Kullanım Alanları : Gezi, Tur, E - Bike
  Ürün Serisi: Performans Serisi
  Teknoloji: EPS+LDP 
  Delinmeye karşı koruma :Üstün Performans
  Boyut :  28X1 5/8X1 3/8 = 37x622 = 700x35
  Yapı : 60 tpi
  Hava basıncı : 50-75 psi 3.4-5.1 bar
  Maksimum yük kapasitesi : 119kg

  Boyut : 28X1 5/8X1 3/8 37x622  700x35
  Yapı : 60 tpi
  Hava basıncı : 65 psi
  Ağırlık: 848gram

  Not: Lastiğin belirtilen maksimum ağırlık değeri TEK lastiğin taşıyabileceği maksimum yükü belirtir.Ağırlığın(binici + bisiklet) uygun olup olmadığını kontrol etmek için MAKSİMUM yük değerini iki katı olarak hesaplamalısınız.

  Özellikler :

  Kalitesi kanıtlanmış , yüksek kaliteli tur lastiği
  Lastik yanaklarında fosforlu yansıtıcı şeritler
  Delinme koruma seviyesi 7
  EPS+LDP ( 3mm) 2 katman teknolojisi 
  E - Bike Ready 25 
  E - Bike Ready 50 

  Teknolojileri :

  Seviye 7 olasılığını düşündüğünüzde daha ileri bir patlak önleme teknolojisi ile karşı karşıyasınızdır. 5. kat anti-ponksiyon katmanlarını birleştiriyoruz ve böylece lastik dünyasında mümkün olan en iyi delinme korumasını üretiyoruz. İnce dokuma EPS tabaka 3 mm'lik bir LDP tabakası altına uygulanır. Bu kendi başına harika bir delinme koruma teknolojisidir. Bu özellikler kombine edildiğinde size bisiklet kullanırken neler sunabileceğimizi lütfen düşünün.
  Level: CST lastiklerde patlak önleme derecesinin en üst baremi 7 dır.C1920 Platınum Protector patlak önleme derecesi 7 dir.
  E - Bike Ready 25 :25 km / saat için uygun yapıya sahiptir
  E - Bike Ready 50 :50 km / saat için uygun yapıya sahiptir


  CST Koruma Değer Bilgileri:

  1 Seviye koruma: APL Anti-delme, taban yüzü ile karkas arasında ekstra koruyucu 1 mm lastik katman sunar.

  2. seviye koruma: 
  Karkas normal olarak 22 ila 32 TPI içerir. Koruma seviyesi 2 ile, gövde 60 TPI içerir. İnç başına daha fazla iplik, daha güçlü karkas ve daha fazla delinmeye direnç gösterir.

  3. seviye koruma: 
  Kevlar® Inside, lastik sırtı ile karkas arasında yer alan 1.5 mm Kevlar® lif katmanından oluşan bir tekniktir.

  4 Seviya koruma: Spor lastiklerinin de korunması gerekir. Bu amaçla özel olarak yarış ve ATB lastikleri için ince dokunmuş EPS katmanını optimize ettik. Bu şekilde lastik son derece hafif ve bisikletçi farkı fark etmiyor.

  5 Seviye koruma (LDP): Seviye 5 korumalı bir lastik, 3 mm LDP delinmezlik katmanından oluşur. Bu, profil ve gövde arasında ekstra kalın bir lastik katmandır.
  5 Seviye koruma (EPS):Seviye 5 EPS koruma, lastik sırtı ve karkas arasında poli fiber kumaştan dokuma bir katman sunar.
  5 Seviye koruma (EPS BtB): EPS ile seviye 5, mükemmel ponksiyon koruması sağlar, ancak bir adım daha ileri giderek; İP'den iş parçacığına EPS. Bu da yan çeperler için ek koruma sağlar.

  6 Seviye koruma: İki kat daha fazla koruma için iki kutuplu delinmezlik. İnce dokuma EPS tabakası 1 mm kauçuk tabaka ile desteklenir. Lastik hafif ve esnek kalır, çünkü kalın bir lastik anti-delinme tabakasına sahip değildir.

  7 Seviye koruma: 
  Seviye 7 olasılığı düşündüğünüzden daha ileri gider. 5. kat anti-ponksiyon katmanlarını birleştiriyoruz ve böylece lastik dünyasında mümkün olan en iyi delinme korumasını yaratıyoruz. İnce dokuma EPS tabaka 3 mm'lik bir LDP tabakası altında uygulanır. Bu kendi başınıza harika bir delinme koruma teknolojisidir. Bunun kombine edildiğinde neler sunabileceğini düşünün.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.