ELITE RIZER

ELITE RIZER

29 Aralık 2022
elite-rizer-1.jpg (13 KB)

RIZER

Bisiklet simulasyonunu bir üst noktaya taşıyacak yenilik;  Elite Rizer eğim simülatörü.
Trainer kullanımı sırasında yükselen ve alçalan Rizer eklentisi ile normal yol şartlarında bisikletinizle gerçeğe yakın eğim çıkma ve inme  hissini deneyimleyeceksiniz.
Daha odaklı ve gerçekçi sürüşler için, Elite eğim simülatörü, yokuş yukarı çıkarken gidonun verdiği hissi iyileştirmek ve açık havada sürerken yaptığınız gibi tüm kaslarınızı çalıştırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış yenilikçi gidon kontrol sistemine sahiptir. Avatarınızı ekranda kontrol etmek ve diğer bisikletçileri sollamak için Zwift ile kullanın .
 


elite-rizer-2.jpg (26 KB)

Gerçek bisiklet sürüşlerindeki gibi; Yukarı ve aşağı


Geliştirilmiş yazılımsal tasarımı ile Elite Rizer %20 yukarı eğim, %10 aşağı iniş eğimi ile sizi bisiklet sürüş gerçekliğine bir adım daha yaklaştıracaktır.
Ayrıca Elite Eğim simülasyonu en sevdiğiniz zirvelerde tüm gücünü hissetmenizi sağlayabilir ve yaklaşan tırmanış öncesinde çaba sarf etmenize yardımcı olabilir.


elite-rizer-3.jpg (23 KB)

Gidon kontrolü ile tüm kaslarınızı çalıştıracaksınız

Rizer ın geliştirmiş üstün sürüş tasarımı ile bisikletinizin gidonunu tıkı gerçek tırmanış sürüşleri sırasında yaptığınız gibi kolayca sağa - sola haraket ettirebileceksiniz. 
Bu, gidon hissini ve rahatlığını artıracak , aynı zamanda bisikletinizi açık havada, yokuş yukarı sürerken  yaptığınız gibi bacak ve omuz kas gruplarınızı da kullanmanıza yardımcı olacaktır.
Rizer üzerinde antrenman yaparak, yeni bisiklet pozisyonlarını da test edebilir ve kendinizi bir sonraki açık hava sürüşlerinize tamamen hazırlayabilirsiniz .


elite-rizer-4.jpg (18 KB)Tırmanışlar sırası güç aktarımında mükemmel denge

Elite için geleneksel olduğu gibi, Rizer'da da tasarım ve teknoloji bir araya getirilerek konfor ve verimlilik artırılmıştır, böylece bisikletinizle en yoğun ve keyifli egzersiz koşullarına ulaşabilirsiniz.
Elite Rizer , en zorlu yokuş yukarı tırmanışlarda denge ve istikrar sağlamak için en sağlam tasarımına sahiptir. Maksimum yüklenme 265,5 pound ( 120 kg)
Taşıma kolu ve ayarlanabilir ayakları ile Elite Rizer tamamen monte edilmiş olarak gelir. Modern ve yüksek teknolojinin tasarımla buluştuğu güçlü ve dayanıklı  alüminyum ve çelik alaşımdan yapılmıştır..elite-rizer-5.jpg (25 KB)
Tüm bisikletler ve eğimli aplikasyonlara uyumlu

Elite Rizer , direkt olarak kullandığınız interaktif akıllı trainer a bağlanacak ve sanal parkurlarda sürerken otomatik eğim değişikliklerine yanıt verecektir.
Rizer ayrıca piyasada bulunan tüm disk frenli ve 12 mm sokma milli bisikletlerle uyumludur, ayrıca 15 mm sokma mil için adaptörde kutuya dahildir.

Rızer ile uyumlu Elite Trainerlar

JUSTO >>
DIRETO XR >>
SUITO >>
TUO >>


elite-justo-10a.jpg (38 KB)Uyumlu yazılım ve aplikasyonlar

software-my-e-training.jpg (5 KB)software-zwift.jpg (5 KB)software-kinomap.jpg (5 KB)

software-explore-the-world-with-rouvy.jpg (5 KB)software-bkool.jpg (5 KB)software-fulgaz.jpg (5 KB)software-MyWhoosh.jpg (5 KB)ANA TEKNİK ÖZELLİKLER

rizer uyum.png (29 KB)

ELITE TRAINERLAR İLE UYUM

Justo, Direto XR, Direto XR-T, Suito, Suito-T, Tuo.

rizer-icerik.png (23 KB)

BİRLİKTE GELEN ADAPTÖRLER

QR, 12x100, 15x100, 15x110.

rizer ebat.png (33 KB)

ÖLÇÜ

(Y x G x U) 
728 x 345 x 387 mm 
28,6' x 13,5” x 15,2”
ELITE RIZER TANITIM


ELITE RIZER- SÜRÜŞÜNÜZÜ YÜKSELTİN


ELITE RIZER KURULUM

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.