ELITE  - RIZER

ELITE RIZER SİMULATOR

35.200,00 TL
Havale ile : TL   31.680,00
Ürün kodu : T22017
Renk kodu : ST038884
Seçiniz

GRİ GRİ

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • RIZER simülatörü ile bisiklet oyununuzu hızlandırın

  Elite kapalı bisiklet ekosistemine en son eklenen, siz eğitmeninizle tırmanışları patlatırken size gerçek zamanlı eğimler ve inişler sağlamak için bisikletinizi yükseltip alçaltacaktır.

  Daha odaklı ve gerçekçi sürüşler için, Elite eğim simülatörü, yokuş yukarı çıkarken gidonun verdiği hissi iyileştirmek ve açık havada sürerken yaptığınız gibi tüm kaslarınızı çalıştırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış yenilikçi direksiyon sistemine sahiptir.


  Rizer'ın Özellikleri

  Tıpkı gerçek sürüşlerde olduğu gibi yokuş yukarı ve yokuş aşağı

  Sağlam donanım tasarımına sahip Rizer , %20'ye varan gerçek sürüş eğimleri ve -%10'a varan düşüşler sağlayacaktır. eğimleri ve -%10'a varan düşüşler sağlayacaktır . 

  Elit dereceli simülatör, en sevdiğiniz zirvelerin tüm gücünü hissetmenizi sağlayabilir ve yaklaşan tırmanış öncesinde çaba sarf etmenize yardımcı olabilir.


  Gidon ile, böylece her kasınızı çalıştıracaksınız

  Rizer, gidon işlevine sahip donanım teknolojisine sahiptir, böylece bu tırmanışları ezerken gidonu kolayca sola ve sağa hareket ettirebilirsin. 

  Bu, gidon hissini ve rahatlığını artıracak, ancak aynı zamanda, bisikletinizi açık havada, yokuş yukarı sürerken kullanacağınız aynı kas gruplarını bacak ve omuzlarda kullanmanıza yardımcı olacaktır. 

  Rizer üzerinde antrenman yaparak, yeni bisiklet pozisyonlarını da test edebilir ve kendinizi bir sonraki açık hava sürüşlerinize tamamen hazırlayabilirsiniz.


  Bu tırmanışları patlatırken en iyi denge

  Elite için geleneksel olduğu gibi, Rizer'da tasarım ve teknoloji bir araya getirilerek konfor ve verimlilik artırılır, böylece motosikletinizle en sürükleyici egzersiz ortamına ulaşabilirsiniz.  

  Taşıma kolu ve ayarlanabilir ayakları ile Elite Rizer tamamen monte edilmiş olarak gelir ve çelik ve alüminyumdan yapılmış bir platforma bağlı alüminyum bir yapıya sahiptir. 
   Elite Rizer, tamamen monte edilmiş olarak gelir ve en zorlu yokuş yukarı tırmanışlarda büyük direnç sağlar. Hepsi modern, yüksek teknoloji ürünü bir tasarımla birleştirilmiştir.


  Tüm bisikletler ve eğimli uygulamalarla uyumlu

  Elite Rizer, etkileşimli akıllı eğitmeninizle doğrudan bağlantı kuracaktır. , sanal parkurlarda sürerken otomatik derece değişiklikleri sunmak için 

  Elite sınıfı simülatör, bisikletinizin serbestçe dönmesine izin veren tüm yeni nesil eğitmenlerle ve Elite serisinde yalnızca Direto XR(-T), Suito(-T) ve Tuo ile uyumludur.

  Rizer ayrıca piyasada bulunan tüm disk frenli ve 12 mm dingilli bisikletlerle uyumludur.
  15 mm iç aks için adaptör kutuya dahildir.


  Özel kontrol uygulaması

  Elite, Elite sınıfı simülatörünüzü yapılandırmayı kolaylaştırmak için özel bir yapılandırma uygulaması geliştirdi.
   
  Rizer'ı kullanmak için bu uygulamaya ihtiyacınız olmayacak, ancak kullanımını basitleştirmek ve en hızlı iç mekan bisiklet deneyimini sağlamak için tasarlanmış bir dizi işleve kolay erişim sağlayacaktır. 

  Rizer adlı uygulama, iOS cihazlar ve Android için App Store ve Google Play'den indirilebilir.

  Kontrol uygulaması, sürüş sırasında dereceleri görüntülemek ve değiştirmek, Simülasyon modundan Manuel moduna geçmek, seçtiğiniz yazılımda ayarladığınız antrenör zorluğunu göstermek ve her bisiklet için 5 adede kadar farklı profili yönetmek için kullanılabilir.


  Uyumlu Yazılım ve Uygulamalar

  • Zwift
  • Rouvy
  • sinema haritası
  • En Acılı
  • BKOOL
  • RGT
  • FulGaz
  • E-Eğitimim


  boyutlar (l/w/h): 3870/3450/7280mm
  Ağırlık sınırı: 120kg
  iletim standardı: ANT+, Bluetooth
  ağırlık: 14000g  Teslimat kapsamı: 1 adet 
  ELITE RIZER SİMULATOR
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.