MAXXIS  - SHORTY

MAXXIS SHORTY 27.5x2.40 TUBELESS KATLANIR DIŞ LASTİK

2.600,00 TL
Havale ile : TL   2.470,00
Ürün kodu : T23365
Renk kodu : ST040844
RENK..

SİYAH

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Dünya Kupası İniş ve Enduro Dünya Serisi sporcularımızdan yıllar süren veriler ve geri bildirimler topladıktan sonra Shorty tamamen yenilendi. Topuz düzeni, ıslak zeminde çekiş, viraj alma performansı ve çamur atma yeteneklerini geliştirmek için değiştirildi. Daha dar olan 2,40 inçlik kasa, işler gerçekten özensiz hale geldiğinde çerçeve ve çatal açıklığını iyileştirir ve ağırlığı azaltır.


  -TubelessReady, Tubeless kullanıma uygundur

  -Katlanır
  -Kullanım alanı: Downhill, Enduro, All Mountain
  -Hafif ve yüksek hızlı yapı
  -Orta dişler sert yüzeylerde frenleme performansını ve çekişi iyileştirir
  -Mükemmel toprak penetrasyonu ve çamur temizleme yeteneği
  -Yan duvarlarına eklenmiş kesilmeye son derece dirençli ve aşınmaya dirençli EXO koruma
  -3C MaxxTerra bileşeni bir ara konfigürasyondur. 3C MaxxTerra, 3C MaxxSpeed'den daha yumuşaktır ve daha fazla çekiş sağlar. MaxxGrip'ten ise daha iyi diş aşınması ve daha az yuvarlanma direnci sağlar.  TEKNİK ÖZELLİKLER
  Lastik tipi: katlanır lastikler

  kullanım amacı: patika, enduro
  Boyut (inç): 27,5 x 2,40
  Boyut (ETRTO): 61 - 622
  Uygulama: TR, DH
  Kauçuk bileşimi: 3C MaxxGrip
  Karkas: 2x60 TPI
  E-bisiklet uyumluluğu: evet, 25 km/saat'e kadar
  Hava Basıncı: 35 - 50 PSI | 2,5 - 3,4 bar
  Önerilen iç jant genişliği: 30 - 35 mm
  Ağırlık: 1210gr  Geniş İz Muhafazası (WT)
  Bu özel karkas yapısı, günümüzdeki lastik sırtı düzenini ve lastik şeklini optimize eder. #39;ın jantları daha geniş. Geleneksel lastikler dar jantlar için geliştirilir ve geniş jantlarda fazla kare bir şekil alır ve dolayısıyla optimum performanstan daha düşük performans gösterir. WT lastikleri, 35 mm'lik iç jant genişliği için optimize edilmiştir ancak iç boyutu 30 ile 40 mm arasında olan tüm jantlarda mükemmel şekilde çalışır.

  Tubeless Ready (TR)
  iç lastiklerin birçok avantajı vardır: Daha az hava basıncıyla sürüş yapabilirsiniz. Bu daha iyi çekiş sağlar ve yuvarlanma direncini azaltır. Tüpün olmadığı durumlarda delinme riski de azalır. MAXXIS TR lastikleri, diğer "iç lastiksiz" lastiklere göre dolgu macunuyla montaj için daha iyi hazırlanmıştır. lastikler. TR lastiklerimizin damak kısmı gerçek UST iç lastiksiz iç lastik gibi tamamen kauçuk bir katmanla kaplanmıştır. Sonuç olarak, ilk pompalamada standart ölçülerdeki ve az sıvılı tüm jantlarda tüp montajı başarılıdır. Sıradan MAXXIS MTB lastikleri, karkas dokusu çok yoğun olduğundan, diğer üreticilerin lastikleri gibi sızdırmazlık maddesi ile iç lastiksiz olarak da monte edilebilir.
  Ancak yalnızca yeni MAXXIS TR modelleri iç lastiksiz montaj için resmi olarak onaylanmıştır ve garantilidir. MAXXIS tarafından. Diğer modellerin borusuz montajının riski size aittir.

  Not: Amonyak içeren sızdırmazlık maddesinin kullanılmasını kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Amonyağın karkasa saldırdığı ve kullanılan miktara bağlı olarak sadece birkaç ay sonra karkası %30'a kadar zayıflatabildiği gösterilmiştir.

  3C MaxxGrip
  En iyi iniş sporcularının çoğunun yıllardır güvendiği, iyi bilinen 3C yokuş aşağı bileşiği artık 3C MaxxGrip olarak adlandırılıyor. 3C MaxxGrip, üç farklı kauçuk bileşiği sayesinde yokuş aşağılarda eşsiz çekiş gücü için üstün kavrama ve en iyi sönümleme özelliklerini sunar. Taban katmanı, düşük yuvarlanma direncini ve lastik sırtının stabilitesini sağlar. Sırtın ortasındaki bileşik her yüzeyde en iyi kavramayı sağlarken, omuz çıkıntılarındaki son derece sönümlenmiş bileşik virajlarda mümkün olan en iyi kavramayı sağlar.

  Çift katlı kasa
  Boncuk göbeklerinin etrafına toplanmış iki kumaş katmanı sarılır. Bunun sonucunda son derece sağlam ve güvenli bir karkas elde edilir ve bu özellikle yokuş aşağı giderken önemlidir. Yan duvarlarda dört katman ve hatta lastik sırtlarında altı katman bulunur.
   

  Paket içeriği: 1 adet MAXXIS SHORTY 27.5x2.40 KATLANIR DIŞ LASTİK
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.