Menü
Hesabım
Sepetim
SHIMANO 105 Di2 SİSTEMİ

SHIMANO 105 Di2 SİSTEMİ

26.11.2022
Shimano 105 Di2 Set

105 Di2

Yol Bisikletinde Yeni Dönüşüm

Shimano nun Di2 özelliği 105 grubuna taşındı. Yalnızca mekanik vites değiştirme ve ergonomi deneyimlemiş olanlar için SHIMANO 105 Di2, yol bisikleti deneyiminde bir dönüşüm sağlayacak.
DURA-ACE ve ULTEGRA'dan miras alınan işlev ve teknolojilerle SHIMANO 105, yıllarca süren araştırma ve geliştirmenin doruk noktasıdır. SHIMANO 105 ile optimize edilmiş vites kombinasyonları, ergonomisi ve olağanüstü bir fren sistemi ile yeni SHIMANO 105, performansta uygun fiyatı ile yeni bir çağı işaret ediyor.
SÜRÜŞÜNÜZÜ DEĞİŞTİRECEK TEKNOLOJİ

HER ZAMAN KONTROL


Interface - Arayüz

Aşırı bir yorgunluk anında veya zorlu bir tırmanış sürüşünde bisiklet vites geçişinde olası yanlış vites geçişlerini engelleyin. Sorunsuz Di2 vites değiştirme ve kompakt vites değiştirici boyutu, her durumda kontrolün sizde olmasını sağlar. Fark sürüş boyunca ortaya çıkar, her vites değişiminde enerji tasarrufu sağlar, manzaraya, çabanıza ve arkadaşlarınıza odaklanmanızı sağlar. Tamamen yeni kol şekli, her sürüş pozisyonunda konfor ve kontrol sağlar.

Aktarma Organları 

İşte her zaman istediğin düşük vites. SHIMANO 105'in 1:1 altı oranlı 12 vitesli aralığı, sürücülerin daha dik yokuşları aşmasına ve yol boyunca çabalarını daha iyi kontrol etmesine olanak sağlayan bir araçtır.

Disk Fren Sistemi

Yeni bir piston tasarımıyla yarışa hazır frenleme artık daha da fazla sürücü ile tanışıyor. Yeni SHIMANO 105 fren sistemi, yol bisikleti sürücülerine fren yapmanın zevklerine ulaşmalarına ve sınırlarını zorlayarak  sürüş becerilerini  geliştirmeye olanak tanır.


DAHA KONFORLU KOMPAKT TUTUŞ 

konforlu tutus.jpg (62 KB)KISA VİTES DEĞİŞTİRME MESAFESİ

vites kolu kisa.jpg (58 KB)

Manuel vites değiştirme sistemlerinde harcayacağınız güç ve çabadan kurtulacaksınız. Bir düğmeye dokunarak sürekli değişen koşullarda hızlı ve net vites geçişi sağlayın ve sürüşünüze odaklanın.

12 Lİ VİTES ve 1:1 ÇEVRİM


1e1-aktarim2.jpg (47 KB)


12 vites ve 1.1 düşük tırmanma oranları ile dik yokuşları aşmanıza ve ve vites hassasiyetinizi artırmaya olanak sağlar.


GELİŞTİRİLMİŞ FREN SİSTEMİ


fren kontrol.jpg (25 KB)

DAHA HASSAS FREN KONTROLÜ

pad.jpg (13 KB)

 %10 DAHA GENİŞ PAD BOŞLUĞU


SHIMANO

105 Dİ2 BURADA

Shimano nun 105 Yol Grubu ilk kez 1982 yılında kullanıcı ile buluştu. Aradan geçen 40 yıllık zamanda zamanda yedi kez güncellendi. Bu sekizinci versiyonda da kullanıcıya yüksek performansı uygun fiyat ile sunma çabası devam ediyor. Daha kolay kullanım, daha fazla güvenlik, daha az bakım sağlayan Shimano 105 Di2 R7100 serisi elektronik vites değişimi sağlayan aktarma organları ile tanışın.

shimano-105-Di2-satin-al.jpg (87 KB)


Blog Son Eklenenler
Tubular Yol Bisiklet Lastiği Nedir?
Tubular Yol Bisiklet Lastiği Nedir? Tubular (Boru) şeklindeki lastikler geleneksel iç ve dış lastik anlayışından farklıdır. İç ve dış lastiğin bir bütün olarak birleşimi olduğunu söyleyebiliriz. Yapısı kapalı bir tüptür ve çoğunlukla yol bisikletlerinde kullanılır. İç lastikli veya tubeless (iç lastiksiz) lastikleri ile karşılaştırıldığında, boru şeklindeki lastik daha hafif olmasının yanı sıra daha yüksek hava basıncına da dayanabilir
YENİ SCOTT FOIL RC
YENİ SCOTT FOIL RC GELENEKSEL OLARAK BİSİKLET SATIN ALIRKEN, AERO DİNAMİKLİK, HAFİFLİK VEYA KONFOR ARASINDA SEÇİM YAPMANIZ VE ÖDÜN VERMENİZ GEREKİYORDU. YENİ FOIL RC İLE ARTIK ÖDÜN VERMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ . BU ÜÇ ÖZELLİĞİ BİRARADA SAĞLAYAN İNANILMAZ ŞIK GÖRÜNÜMLÜ FOIL RC GÜNÜMÜZ BİNİCİLERİNİN TALEPLERİNE DAHA İYİ UYACAK ŞEKİLDE TASARLANDI.
Sidi - Maksimum Güç Aktarımı ve Rahatlık
Maksimum Güç Aktarımı ve Rahatlık Bacaklar ve pedallar arasında güç aktarımını sağlayan en önemli unsur bisiklet ayakkabılarıdır. Bu güç iletiminde kayıplarının az olası ve rahatlık bisiklet kullanıcısı için önemlidir. Sidi teknolojilerinde bu iki etmen önemsenmektedir. Zorlu şartlar da düşünülerek tasarlanan ayakkbılerde sağlamlık, aşınan parçalrın kolayca değiştirilebilmesi ayakkabının kullanım ömrü açısından dikkate alınması gereken bir konudur.
ELITE RIZER
ELITE RIZER Bisiklet simulasyonunu bir üst noktaya taşıyacak yenilik;  Elite Rizer eğim simülatörü. Trainer kullanımı sırasında yükselen ve alçalan Rizer eklentisi ile normal yol şartlarında bisikletinizle gerçeğe yakın eğim çıkma ve inme  hissini deneyimleyeceksiniz. Daha odaklı ve gerçekçi sürüşler için, Elite eğim simülatörü,  yokuş yukarı çıkarken  gidonun verdiği hissi iyileştirmek ve  açık havada sürerken yaptığınız gibi  tüm kaslarınızı  çalıştırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış yenilikçi gidon kontrol  sistemine sahiptir.
ELITE JUSTO HOME TRAINER
JUSTO  Bisiklet Trainer Elite interaktif trainer grubunun yeni üst düzey trainerı JUSTO ile tanışın. Nokta atışı doğruluk hassasiyeti, %24'e varan eğimler, entegre güç ölçer, otomatik kalibrasyon, yeniden tanımlanmış bağımsız modlar. Justo, kendinize meydan okumak ve bisiklet egzersizlerinizden daha fazlasını elde etmek isteyenler için tasarlanmış bir home trainerıdır. Justo , home trainer kategorisindeki en gelişmiş araçtır : hedeflenen programlarla ve kapalı mekan bisiklet uygulamalarında bulunan sayısız sanal yarışla bisiklet becerilerinizi zorlarken, yüksek gerçekçilik ve heyecanla evinizde bisiklete binebilir ve antrenman yapabilirsiniz. .
SHIMANO 105 Di2 SİSTEMİ
Shimano Di2 Ailesinin Yeni Ürünü Shimano nun 105 Yol Grubu ilk kez 1982 yılında kullanıcı ile buluştu. Aradan geçen 40 yıllık zamanda zamanda yedi kez güncellendi. Bu sekizinci versiyonda da kullanıcıya yüksek performansı uygun fiyat ile sunma çabası devam ediyor. Daha kolay kullanım, daha fazla güvenlik, daha az bakım sağlayan Shimano 105 Di2 R7100 serisi elektronik vites değişimi sağlayan aktarma organları ile tanışın.
Bisiklet Taytlarının Kullanım ve Bakımı
Bisiklet Taytlarının Kullanım ve Bakımı Bisiklet taytları performansınızı maksimum seviyeye ulaştırmak ve size sele üzerinde konfor sağlamak amacıyla yüksek elastana sahip özel kumaşlar kullanılarak üretilmiştir. Ürünlerin dizaynları bisikletçi anatomisine uygun ölçülendirmelere ve teknik kalıplara sahiptir. Sunduğumuz ürünler farklı ped yapıları ve özellikler ile sürüşlerinizdeki performansınızı artırmayı amaçlamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.