x
SHIMANO 105 Di2 SİSTEMİ

SHIMANO 105 Di2 SİSTEMİ

26 Kasım 2022
Shimano 105 Di2 Set

105 Di2

Yol Bisikletinde Yeni Dönüşüm

Shimano nun Di2 özelliği 105 grubuna taşındı. Yalnızca mekanik vites değiştirme ve ergonomi deneyimlemiş olanlar için SHIMANO 105 Di2, yol bisikleti deneyiminde bir dönüşüm sağlayacak.
DURA-ACE ve ULTEGRA'dan miras alınan işlev ve teknolojilerle SHIMANO 105, yıllarca süren araştırma ve geliştirmenin doruk noktasıdır. SHIMANO 105 ile optimize edilmiş vites kombinasyonları, ergonomisi ve olağanüstü bir fren sistemi ile yeni SHIMANO 105, performansta uygun fiyatı ile yeni bir çağı işaret ediyor.
SÜRÜŞÜNÜZÜ DEĞİŞTİRECEK TEKNOLOJİ

HER ZAMAN KONTROL


Interface - Arayüz

Aşırı bir yorgunluk anında veya zorlu bir tırmanış sürüşünde bisiklet vites geçişinde olası yanlış vites geçişlerini engelleyin. Sorunsuz Di2 vites değiştirme ve kompakt vites değiştirici boyutu, her durumda kontrolün sizde olmasını sağlar. Fark sürüş boyunca ortaya çıkar, her vites değişiminde enerji tasarrufu sağlar, manzaraya, çabanıza ve arkadaşlarınıza odaklanmanızı sağlar. Tamamen yeni kol şekli, her sürüş pozisyonunda konfor ve kontrol sağlar.

Aktarma Organları 

İşte her zaman istediğin düşük vites. SHIMANO 105'in 1:1 altı oranlı 12 vitesli aralığı, sürücülerin daha dik yokuşları aşmasına ve yol boyunca çabalarını daha iyi kontrol etmesine olanak sağlayan bir araçtır.

Disk Fren Sistemi

Yeni bir piston tasarımıyla yarışa hazır frenleme artık daha da fazla sürücü ile tanışıyor. Yeni SHIMANO 105 fren sistemi, yol bisikleti sürücülerine fren yapmanın zevklerine ulaşmalarına ve sınırlarını zorlayarak  sürüş becerilerini  geliştirmeye olanak tanır.


DAHA KONFORLU KOMPAKT TUTUŞ 

konforlu tutus.jpg (62 KB)KISA VİTES DEĞİŞTİRME MESAFESİ

vites kolu kisa.jpg (58 KB)

Manuel vites değiştirme sistemlerinde harcayacağınız güç ve çabadan kurtulacaksınız. Bir düğmeye dokunarak sürekli değişen koşullarda hızlı ve net vites geçişi sağlayın ve sürüşünüze odaklanın.

12 Lİ VİTES ve 1:1 ÇEVRİM


1e1-aktarim2.jpg (47 KB)


12 vites ve 1.1 düşük tırmanma oranları ile dik yokuşları aşmanıza ve ve vites hassasiyetinizi artırmaya olanak sağlar.


GELİŞTİRİLMİŞ FREN SİSTEMİ


fren kontrol.jpg (25 KB)

DAHA HASSAS FREN KONTROLÜ

pad.jpg (13 KB)

 %10 DAHA GENİŞ PAD BOŞLUĞU


SHIMANO

105 Dİ2 BURADA

Shimano nun 105 Yol Grubu ilk kez 1982 yılında kullanıcı ile buluştu. Aradan geçen 40 yıllık zamanda zamanda yedi kez güncellendi. Bu sekizinci versiyonda da kullanıcıya yüksek performansı uygun fiyat ile sunma çabası devam ediyor. Daha kolay kullanım, daha fazla güvenlik, daha az bakım sağlayan Shimano 105 Di2 R7100 serisi elektronik vites değişimi sağlayan aktarma organları ile tanışın.

shimano-105-Di2-satin-al.jpg (87 KB)


Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.