Menü
Hesabım
Sepetim

SHIMANO S-PHYRE SH-RC903 YOL AYAKKABISI

15.149,00 TL
6 Taksit
Havale Fiyatı : 13.634,10 TL %10  İndirim
Daha Fazla SHIMANO
Daha Fazla YOL AYAKKABI
Ürün Kodu : T22900

DAHA FAZLA KONFOR, DAHA DÜŞÜK AĞIRLIK VE DAHA ŞIK HATLARLA GELİŞTİRDİĞİMİZ EN ÜST DÜZEY YARIŞ AYAKKABISIDIRÖZELLİKLER

  • Hafif ve nefes alabilen mikrofiber deri üst kısım, sürüşünüz boyunca ideal uygunluk ve üstün konfor sağlar.
  • Burkulma önleyici dengelemeye ve yüksek kaliteli kaplamaya sahip topuk kupu, yoğun hızlanma için ideal ayak konumunu emniyete alır.
  • Şık, düşük profilli çapraz bağcık yapısı, ön ayağı şık bir şekilde emniyete alır.
  • Ayakkabının etrafını 360º saran üst kısım, tüm sürücüler için mükemmel tasarlanmış bir uygunluk yaratır.
  • Çift düşük profilli BOA® Li2 düğmeler, hızlı ve hassas mikro-ayarlara izin verir.
  • Entegre dikişsiz orta taban ve üst yapı, yüksek düzeyde uygunluk, denge ve hafiflik performansı sunar.GENEL ÖZELLİKLERİ
Dış Taban Malzemesi
:
TPU (kapak)
Üst Malzeme
:
Microfiber Synthetic Leather+Mesh
En iyileri pedal
:
PD-R9100
Sertlik indeksi
:
12
Kapama
:
2 BOA (Li2)
kilit tipi
:
SPD-SL
ÖZELLİKLİ TEKNOLOJİLER

TOPUK KORUYUCU: İçinde bükülme önleyici stabilizasyona sahip, pürüzsüz bir şekilde entegre edilmiş topuk koruyucu.

DÜŞÜK PROFİLLİ DELİKLİ ŞEKİL: Şık ve ince bağcık kılavuzu, ayağın üst kısmında daha temiz bir görünüm sağlar.
HAVAR SENTETİK DERİ: İnce ve nefes alabilen sentetik deri üst kısım, profesyonel sürüş performansı için daha fazla gram tıraş eder.
ŞIK KAPATMA KONFİGÜRASYONU: Düşük profilli BOA® Fit System Li2 kadranları, hızlı ve hassas mikro ayarlamalar ve hızlı bırakma sağlar.
DYNALAST KADIN: Yerleşik son şekil, bildiğiniz ve sevdiğiniz kanıtlanmış uyumu sağlar.Doğal ve rahat bir uyum için kadınlara özel kalıp.
360° SURROUND-SAĞLAYAN ÜST: 360° çevreleyen sayamız, tüm biniciler için üstün tasarlanmış bir uyum, benzersiz denge ve hafif performans sağlamak için ayağı destekleyici bir koza şeklinde sarar.
SHIMANO'NUN EN SERT TABANI: 12. seviye sertliğe sahip DYNALAST karbon fiber taban.

SPD SL
SPD-SL pedal sistemi, pedal çevirirken ve yürürken stabilite için geniş krampon tasarımı ile aşırı pedal yükleri altında daha etkili güç aktarımı için ayakkabı ve pedal arasında kesintisiz bir bağlantı sağlar.

SHIMANO DYNALAST
Bir bisiklet ayakkabısının parmak yay alanı, pedal çevirme verimliliğini desteklemede önemli bir rol oynar. Çok yüksek ise plantar, baldır ve arka uyluk kaslarında daha fazla gerginliğe neden olabilir. Çok düşükse, esnemiş, verimsiz bir pedal çevirme hareketiyle sonuçlanır. Shimano'daki Ar-Ge uzmanları tarafından yapılan kapsamlı araştırma, daha yumuşak, enerji açısından daha verimli bir yukarı doğru hareketi destekleyen optimize edilmiş burun yayı alanına sahip üstün bir pabuç kalıbı tasarımıyla sonuçlandı. Shimano Dynalast, profesyonel sürücülerden alınan geri bildirimlere dayanarak geliştirildi ve uzun sürüşlerde enerji kaybını azaltmaya yardımcı oluyor. Böylece bitiş çizgisini geçen son sprint için daha fazla güce sahip olursunuz.

Daha yüksek pedal çevirme verimliliği sayesinde enerji kaybını sınırlayın: 200 ° ve 360 ​​° krank açıları arasında, bir pedal hareketinin geri safhasında bir güç veya enerji kaybı meydana gelir. Shimano Dynalast kullanan ayakkabılar, daha yumuşak, daha verimli bir pedal çevirme hareketini destekleyerek bu enerji kaybını azaltmaya yardımcı olur. Yorgunluğu azaltmak, bacaklarınızdan en iyi şekilde yararlanmak veya sadece biraz daha iyi performans göstermek istiyorsanız, Shimano Dynalast ile bisiklet sürmelisiniz.


Teslimat kapsamı: 1 çift 
SHIMANO S-PHYRE SH-RC903W KADIN YOL AYAKKABISISHIMANO S-PHYRE SH-RC903 YOL AYAKKABISI
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.