SHIMANO servis istanbul header banner.jpg (63 KB)Bike & Outdoor Shimano Servis Center olarak mükemmel bir bisiklet bakımı sunuyoruz


Eğitimli ve Sertifikalı Ustalar

En Son Shimano Teknolojisi

Orijinal Shimano Parçaları


SHIMANO servis bakim.jpg (93 KB)

Servis ve bakım

Rutin bakım ister günlük kullanımda ister uzun yolculuklarda sürüşünüz esnasında sorunlardan kaçınmak için önemlidir. Ayrıca, beklenmeyen ve gereksiz servis maliyetlerinin önlenmesine yardımcı olur. Eğitimli uzmanlarımızın yaptığı normal servis işlemleri bisikletinizin ömrünü uzatır ve sürüş keyfini artırır.

SHIMANO servis tani ve tamir.jpg (82 KB)

Tanı ve tamir


Değiştirici veya zincirde garip bir ses mi var ya da bir şeyler yanlış gibi mi hissediyorsunuz? Ya da belki frenlerinizin tamire ihtiyacı var? Ustalarımız yardıma hazır.

SHIMANO servis profesyonel tavsiye.jpg (79 KB)

Profesyonel tavsiye

Bisikletiniz ve bisiklet bakımı hakkında sorularınız mı var? En iyi tavsiyeyi veririz. Shimano bisikletleri ve en son teknolojiler hakkında bilinmesi gereken her şeyi biliyoruz. Sorularınıza yanıt bulmaya yardımcı olmak için her zaman hazırız.

SHIMANO servis yükseltme ve degistirme.jpg (86 KB)

Yükseltme ve değiştirme

Bisikletinizde iyi hissetmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bazen, küçük bir değişiklik bile büyük fark yaratabilir ve sürüş performansınızı iyileştirebilir. Uzmanlarımız bisikletinizi ayarlayabilir veya benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için parçaları yükseltebilirler. Bisikletinizi sonraki düzeye çıkarmaya hazır mısınız?

SHIMANO servis e bike kontrolu.jpg (76 KB)

E-bike kontrolü


E-bike’lar Shimano teknisyenlerinin sağlamaya hazır olduğu özel bakıma ihtiyaç duyarlar. Aygıt yazılımını kontrol edebilir, güncelleyebilir veya e-bike’nızın pil performansını test edebilirsiniz. Ve e-bike’ların geleneksel bisikletlerden daha hızlı olmaları nedeniyle, frenler daha hızlı aşınabilir; tabii, bunları da kontrol edebiliriz.

SHIMANO tatil servisi.jpg (75 KB)

Tatil servisi

Aynı güvenilir hizmeti tüm Avrupa’da alın. Bisikletiniz Garda Gölü yakınındaki dağlarda gezinirken, biraz daha mükemmel bakıma ihtiyaç duyuyor mu? Ventoux Dağı’ndan aşağı inerken, garip bir ses mi duydunuz? Rotanızı en yakın Shimano Service Center
ayarlayın ve evde alıştığınız kalite ve hizmeti deneyimleyin.

SHIMANO BANNER ALT BANNER.jpg (173 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.