Sidi - Maksimum Güç Aktarımı ve Rahatlık

Sidi - Maksimum Güç Aktarımı ve Rahatlık

22 Ocak 2023

SIDI BİSİKLET

AYAKKABI TEKNOLOJİSİ

SOFT-INSTEP-CLOSURE-SYSTEM.jpg (14 KB)


Yumuşak Üst Kapama Sistemi

Kapatma sistemi, ayak üstüne yerleştirilmiş, şekillendirilmiş, yumuşak ve anatomik ergonomik bir kayış ile donatılmıştır.

Özellikle yüksek ayak üst kısmına sahip ayaklarda bile mükemmel şekilde oturması için her iki taraftan ayarlanabilir.

Ayrıca gerektiğinde değiştirilebilir.


TECNO-3-PUSH-FLEX.jpg (15 KB)


Tecno-3 Push Flex

Tecno-3 Push Flex, ayak kısmındaki basınç bölgesini tamamen ortadan kaldırır ve kapanma hissini önemli ölçüde iyileştirir.

Ayakkabının dili üzerinde daha küçük bir destek yüzeyi ve merkezi bir esneme sistemi ile donatılan bu ayakkabı, çeşitli bisikletçilerin farklı ihtiyaçlarına ve yapılarına hiper basınç alanları oluşturmadan eşlik etmeyi başarır.

Mikrometrik ayar, gerdirme kapama/bırakma sağlar ve değiştirilebilir.DOUBLE-TECNO-3-PUSH.jpg (15 KB)


Double Tecno-3 Push

ÇİFT TECNO-3 BASMA SİSTEMİ tek bir platforma yerleştirilir, bu da ayakkabı giyme ve çıkarma sürecini hızlandırır.

Merkezi mekanizma, ayakkabının içi ve dışı arasında mükemmel bir gerilim dengesi oluşturur.

Simetrik kapatma, her tür ayağa uyum sağlayan mükemmel bir kapatmayı garanti eder.

Rotora eklenen yenilikçi bir düğmeye basıldığında kolu kaldırarak kolay ayarlama yapmanızı sağlar.


TECNO-4-PUSH.jpg (16 KB)

Tecno-4 Push

Mikrometrik ve hassas kapatmayı sağlayan tek bir rotordan oluşan yenilikçi bir kapatma sistemidir.

Merkezi mekanizma, ayakkabının içi ve dışı arasında mükemmel bir gerilim dengesi oluşturur ve aynı zamanda daha yüksek bir gerilim bırakma hızına sahip olur.

Simetrik kapatma, her tür ayak üstü için mükemmeldir.

Rotora eklenen yenilikçi bir düğme, basıldığında kolu kaldırarak ayarlamayı kolaylaştırır.SINGLE-TECNO-3-PUSH.jpg (15 KB)

Single Tecno-3 Push

Tekli merkezi mekanizma, ayakkabının içi ve dışı arasında mükemmel bir gerilim dengesi oluşturarak her tür ayağa uyum sağlar ve mükemmel kapatmayı garanti eder.

Rotora eklenen yenilikçi bir düğme, basıldığında kolu yükselterek ayarlanmasını kolaylaştırır.TECNO-3-PUSH.jpg (13 KB)

Tecno-3 Push & Tecno-3

Ayakkabıyı hızlı ve kolay bir şekilde kapatmanıza, ayakkabının üst kısmının ayak şeklinize uyarlamanıza ve böylece kişiselleştirilmiş bir uyum elde etmenize olanak tanır.

TECNO-3 PUSH, hareket halindeyken, basıldığında ayarlamayı kolaylaştırmak için kolu kaldıran yenilikçi bir düğme aracılığıyla kolayca ayarlanabilir. TECNO-3 PUSH ve TECNO-3 mekanizması değiştirilebilir.REFLEX-ADJUSTABLE-HEEL-RETENTION-DEVICE.jpg (15 KB)

Yansıtıcılı Ayarlanabilir Topuk Kavrama

Ayarlanabilir mekanizma, ayakkabının topuğunu daha güvenli bir şekilde sabitlemenize olanak tanır ve topuğu sıkılaştırarak herhangi bir sürücünün topuk şekline uymasını sağlar.

 Topuğun her iki tarafı bağımsız olarak vidalarla ayarlanabilir, ayrıca değiştirilebilir.

 Kötü görüş koşullarında pedal çevirirken daha fazla güvenlik için yansıtıcı noktalar eklenmiştirHIGH-SECURITY-VELCRO.jpg (14 KB)

Yüksek Güvenlikli Velcro Kayış

Velcro bantlı bir kayıştır.

İçeride birbirine uyan bazı plastik dişlerin varlığı sayesinde güvenli kapama sağlar, açılma ve ya kaydırma yapmazINTEGRATED-HEEL.jpg (13 KB)

Entegre Topuk

Uzun sürüş performansları ve basınçların oluşturacağı baskılara dayanıklı, şeklini kaybetmeyen hafif tasarım.
Anatomik olarak şekillendirilmiş olup, pedal çevirirken ayağı dengeler ve destekler. Topuktaki yansıtılı ekleri, yoldaki sporcu için daha fazla güvenlik sağlar ve kötü görüş koşullarında bisikletçinin varlığının sinyalini vermeye yardımcı olur.SIDI-HEEL.jpg (15 KB)

Sidi Topuk

Kalıplanmış plastik kabuk topuğu anatomik olarak dengeler ve destekler, topuk kaymasını azaltır ve dağılmadan daha fazla güç iletilmesine yardımcı olur.REPLACEABLE-NON-SLIP-HEEL.jpg (15 KB)

Değişebilir Kaymaz Topuk

Sidi bisiklet ayakkabısı, yürümeyi kolaylaştırmak için topukta yer alan kaymaz, poliüretan, değiştirilebilir bir parça ile donatılmıştır.RUBBER-TOE.jpg (14 KB)

Kauçuk Ön Kısım

Ayakkabının uç kısmına yerleştirilmiş kauçuk parça, ayakkabıyı uç kısma gelen darbalerden korumak amaçlı kullanılmıştır. 37MEGA-LASTT.jpg (24 KB)

Mega Kalıp Seçeneği

Ayak çevresinde 4 mm daha genişlik sağlar. Taraklı ayaklar için daha geniş üst hacim, daha geniş topuk yapısı.38WOMAN-LASTT.jpg (20 KB)

Kadın Kalıp Seçeneği

Kadın ayak şekline uygun daha konik oluşturulmuş ölçülendirme
Ayak tabanı boyunca daha dar
Ayak kısmında daha az hacim ve daha dar topuk kısmıSidi Taban Teknolojisi

sidi-boost-srs-taban.jpg (18 KB)


C-Boost SRS Taban

Yeni nesil karbon teknolisi sayesinde ayağın tarak bölgesinde gücün pedallar üzerindeki artırımı ve aktarımını maksimum seviyeye çeker.
Yeni Oval delikler bisiklet kullanıcısının pedal kal konumunu hatırlayabilmesi için ± 5 mm aralığında ölçeklendirilmiştir.
Naylon ve TPU'dan üretilmiş SRS (Taban Değiştirme Sistemi) ekleri, kullanımdan dolayı bozulmaya en çok maruz kalan alanlarda karbonu koruma işlevi ve yürüme sırasında daha fazla dayanıklılık sağlar.
SRS ekler, her pedal dönüşünde tabanın içindeki hava sirkülasyonunu destekleyen havalandırma delikleriyle entegre edilmiştir.


SUOLA-VENT-CARBON.jpg (15 KB)


Havalandırmalı Karbon Taban

Dokuma karbon fiberden yapılmıştır, sertliği en üst düzeye çıkarır ve uçta minimum derecede kontrollü bükülmeye izin verir.
Ayrıca, plantar tendonlardaki stresi biyomekanik olarak azaltır ve dolaşımı iyileştirmeye yardımcı olur.
VENT CARBON taban, değiştirilebilir entegre hava girişi ve havalandırma ve ısı dağılımı için hava kanalları ile tasarlanmıştır.
Hava girişi ihtiyaca göre açılabilir veya kapatılabilir.
Sürücünün kal konumunu hatırlaması için bir milimetre skalası ile donatılmıştır ve topukta değiştirilebilir kaymaz bir parça bulunur.rSUOLA-TWELVE-CARBON-COMPOSITE.jpg (14 KB)


Karbon 12 Kompozit Taban

Naylon bir tabana enjekte edilmiş karbon fiberden oluşur.
Sonuç, iklim koşullarındaki değişikliklerle ve zamanın geçmesiyle özelliklerini kaybetmeyen hafif ve sert bir tabandır.
Yürümeyi kolaylaştırmak için topukta değiştirilebilir kaymaz bir parça bulunur.


SUOLA-CARBON-COMPOSITE-20.jpg (13 KB)


Karbon Kompazit 20 Taban

Naylondan ve enjekte edilmiş karbon fiberden yapılmıştır. Sonuç, iklim koşulları ve zamanla özelliklerini kaybetmeyen hafif ve sert bir tabandır. Tabanın orta kısmı, pedal kalinin doğru şekilde sabitlenmesini kolaylaştırmak için bir milimetre ölçeğiyle derecelendirilmiştir. Yürümeyi kolaylaştırmak için topukta değiştirilebilir kaymaz bir parça kullanır.SUOLA-MILLENIUM-5.jpg (15 KB)


Millenium 5 Taban

Naylondan yapılmıştır, karbon fiber ile zenginleştirilmiştir, Millennium 5 taban dayanıklıdır ve uzun süreli kullanım ve sürekli sıcaklık değişimlerinden sonra teknik özelliklerindeki herhangi bir değişikliğe daha az maruz kalır. Yürümeyi kolaylaştırmak için topukta değiştirilebilir kaymaz bir parça kullanır.SUOLA-MILLENNIUM-4-CARBON-COMPOSITE.jpg (14 KB)


Millenium 4 Karbon Kompozit Taban

Mekanik olarak kararlı ve su emmez dayanıklı karbon fiber enjekte edilmiş naylondan yapılmıştır ve bu nedenle zamanla uzun süreli kullanım nedeniyle teknik özelliklerdeki değişikliğe daha az maruz kalır. Yürümeyi kolaylaştırmak için topukta değiştirilebilir kaymaz bir parça kullanır. Kramponları konumlandırmak için taban üzerinde basılmış bir hizalama ölçeği vardır.SUOLA MTB SRS CARBON-GROUND.jpg (14 KB)


MTB SRS Karbon Zeminli Taban

MTB SRS Carbon-Ground taban, burun kısmında ve topukta saf karbon tabana monte edilmiş değiştirilebilir ekler ile gerçekleştirilmiştir.
Ayrıca, pedalla temastan kaynaklanan tabanın zarar görmesini önlemek için tasarlanmış yenilikçi bir değiştirilebilir plaka ile donatılmıştır.
SUOLA-MTB-SRS-CARBON-COMPOSITE.jpg (13 KB)


MTB SRS Karbon Kompozit Taban

MTB SRS Karbon Kompozit taban, karbon fiber ilaveli naylondan yapılmıştır, ayağın normal kan dolaşımını destekleyen, mükemmel konfor ve mükemmel performans sağlayan sert bir tabandır.
Dört adet vidalı parçadan oluşur, kolayca çıkarılabilir ve değiştirilebilir.


SUOLA-MTB-SR17.jpg (13 KB)


MTB SR17 Taban

Hafif ve performanslı MTB taban SR17, PU ekler ile naylondan yapılmıştır. Eklerin şekli dağ bisikleti için tasarlanmıştır, mükemmel tutuş sağlar, çamurun dağılmasını kolaylaştırır ve doğru dengeyi sağlar.
Sidi logosu ile işaretlenmiş merkezi ek, kaymaz bir eleman görevi görür.
Yürürken en çok aşınan bölge olan ayak parmağı vidalarla değiştirilebilir ve özellikle çamurlu arazide çekişi iyileştirmek için her zaman krampon takma imkanı sunar.
MTB SR17, pedal çevirmek için sertlik ve yürümek için esneklik açısından maksimum sonucu temsil eder.
SUOLA-MTB-COMPETITION.jpg (12 KB)


MTB Yarış Taban

Naylon içine PU karışımı hazırlanan taban dağ bisikleti, gravel bisikleti yada indoor bisikleti kullanıcıları için tasarlanmış bir tabandır.
Zorlu ve çamurlu parkurlara meydan okuyabilmek için tabanın burun kısmına iki adet krampon çivisi takılabilir. bunlar ayrıca yedek olarak satılmaktadır.

SUOLA-OUTDOOR.jpg (12 KB)


Outdoor Taban

Outdoor kauçuk taban, farklı arazi ve patika türlerine uyum sağlamak için doğru yoğunluğa sahiptir.
Mükemmel tutuşa sahip olacak ve çamur ve taş parçacıklarını kolayca dışarı atacak şekilde tasarlanmıştır.

ÜST KAPAMA SİSTEMİNASIL GİYİLİR VE AYARLANIR - SHOTÜST KAPAMA SİSTEMİ -WIRENASIL GİYİLİR VE AYARLANIR - GENIUS 10HAVALANDIRMALI KARBON TABANDOUBLE TECNO 3 PUSHSINGLE TECNO 3 PUSHMTB SRS CARBON TABANAYARLANIR TOPUK KAVRAMA

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.