GIRO  - HELIOS SPHERICAL

GIRO HELIOS SPHERICAL YOL KASK

9.900,00 TL
Havale ile : TL   9.405,00
Ürün kodu : T23836
RENK..

MAT SİYAH-KIRMIZI MAT SİYAH-KIRMIZI

BEDEN...

L

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Helios'un olağanüstü tasarım ve performansının kalbinde, dönme kuvvetlerini azaltmaya yardımcı olabilen, pazar lideri beyin koruma sistemi olan Mips® tarafından desteklenen yuva tasarımı kullanan Küresel Teknoloji yer alır. Küresel Teknoloji, kaskın dış astarının bir çarpışma sırasında iç astarın etrafında dönmesine olanak tanır ve ayrıca iç ve dış astarların Aşamalı Katmanlanmasının daha kapsamlı koruma ve performans sağlamasına olanak tanır. Gelişmiş kafa korumasına ek olarak, Helios'un 15 Rüzgar Tüneli havalandırma deliği, patentli Roc Loc 5 Air uyum sistemimiz ve olağanüstü ter emilimi için peluş, antimikrobiyal XT2 dolgumuzla geliştirilmiş olağanüstü soğutma gücü sağlar. Yol ve çakıl maceralarınız için ideal bir seçimdir.
   
   
  ÖZELLİKLERİ

  • Aşamalı ile kalıp içi polikarbonat kabukNanobead™EPS iç kabuk, tamamen kaplanmışSert Gövde™EPS kabukları
  • Roc Loc® 5Montaj sistemi
  • 15Rüzgar Tüneli™havalandırma açıklıkları
  • Küresel MIPS® güvenlik sistemi
  • İyonik+
  • anti bakteriyel dolgu
  • Ağırlık: 270gr


  BEDEN TABLOSU
  XS 47 -51cm
  S 51 - 55cm
  M 55 - 59cm
  L 59 - 63cm
  XL 61 - 65cm
   
   


  TEKNOLOJİ

  SPHERICAL TEKNOLOJİ

  Mips tarafından desteklenen Spherical Teknolojinin Bilya ve soket tasarımı, bir çarpışma sırasında dış astarın iç astarın etrafında dönmesine izin vererek darbe kuvvetlerinin beyinden uzağa yönlendirilmesine yardımcı olur. Ayrıca sert plastikle veya kayma düzlemleriyle teması da ortadan kaldırır.

   

  İLERLEMELİ KATMANLAMA

  Progressive Layering özelliğine sahip giro kaskları, daha kapsamlı enerji yönetimi amacıyla yüksek ve düşük hızlı darbelere yanıt vermek için iki farklı yoğunlukta EPS köpük astar kullanır.


  MIPS BEYİN KORUMA SİSTEMİ

  Tüm giro kaskları, katı güvenlik standartlarını karşılarken ve aşarken mümkün olduğu kadar fazla enerjiyi azaltacak şekilde tasarlanmıştır. Giro’nun Mips donanımlı kasklarının amacı dönme kuvvetlerini azaltmaktır. Giro, bu teknolojiyle donatılmış kaskların, belirli darbelerde sürücünün beynine aktarılabilecek dönme kuvveti miktarını  azaltabileceğine inanıyor.


  RÜZGAR TÜNELİ İÇ KANALLAMA

  Devasa havalandırma delikleri ile birleştirildiğinde, dahili kanallar havanın kafa derisi üzerinde akmasını sağlayarak olağanüstü bir soğutma gücü sağlar.

   

  ROC LOC 5 AIR FIT SİSTEMİ

  Bu devrim niteliğindeki uyum sistemi, konfor ve stabilitenin yanı sıra soğutmayı da arttırarak kask performansına yeni bir boyut katıyor. Kaskı kafasının üst kısmından biraz uzakta asılı tutan patentli bir tasarım kullanan Roc Loc 5 Air, serin hava akışının doğrudan başınızın üzerinden geçmesine izin vererek havalandırma deliklerinin ve ısıyı kasktan dışarı atan iç kanalların performansını daha da arttırır.  Uyum ve his ayarları Roc Loc5’i taklit ederek tek elinizi kullanarak saniyeler içinde kaskın uyum gerginliğini ve ileri-geri eğilimini kolayca özel olarak ayarlamanıza olanak tanır.

   

  IONIC+ DOLGU

  Saf gümüş, kaskınızın temiz kalmasını sağlamak için IONIC+ doğal, kalıcı koku korumasını sağlama gücü veren gizli bileşendir

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.