Menü
Hesabım
Sepetim

GIRO SYNTAX MIPS KASK

6.500,00 TL
6 Taksit
Havale Fiyatı : 5.850,00 TL %10  İndirim
Daha Fazla GIRO
Daha Fazla YOL KASKLARI
Ürün Kodu : T23833
RENK.. :
BEDEN... :

Syntax™ MIPS®, Avrupa zarafetini yüksek performans özellikleriyle ve tüm bunları çok ince bir tasarımda birleştirir. Dış kabuk dayanıklı polikarbonattan yapılmıştır ve In-Mold™ yapım süreci kullanılarak EPS köpüğüne kalıcı olarak kaynaştırılmıştır. Bu, dayanıklılığı artırır ve fazla hacim olmadan havalandırmayı garanti eder. Uzun vadede yüksek stabilite ve rahatlık sağlamak için uyumu ayarlayabileceğiniz, son derece ayarlanabilir Roc Loc® Air Fit Sistemi sayesinde, uyum lüks ve güvenlidir. Diğer bir fayda, açılı bir darbe durumunda dönme kuvvetlerinden ek bir koruma önlemi sağlayabilen entegre MIPS'dir.

 

Özellikleri:

  • CoolFit™ Anti-Mikrobiyal dolgu
  • Slimline™ Tokalı kuş tüyü dokuma
  • Entegre MIPS® teknolojisi
  • EPS astarlı Kalıp İçi polikarbonat kabuk
  • Dört polikarbonat sert gövde
  • Roc Loc® Air Fit Sistemi
  • 25 Wind Tunnel™ havalandırma deliği


YAPI: EPS astarlı polikarbonat gövde

KİTLEME SİSTEMİ: Roc Loc® Air Fit Sistemi
HAVALANDIRMA: 25 adet havalandırma kanalı


BEDEN ÖLÇÜLERİ
S: 51-55 CM
M: 55-59 CM
L: 59-63 CM
 


TEKNOLOJİ


MIPS
MIPS (Çok Yönlü Darbe Koruma Sistemi), belirli etkilerde ek koruma önlemi sağlayabilen özelliktir. Kaskın içinde ayrıca bulunan dönen katman dışarıdan gelecek darbelere karşı sizi daha fazla korumayı sağlar.


Roc Loc 5 fit sistemi: Konfor, kararlılık, ayarlanabilirlik ve ağırlık tasarrufunda endüstri ölçütü. Kaskların uyumunu ve rahatlığını artırmanın yanı sıra Roc Loc® 5, tek bir elinizle kaskın uyum gerginliğini ve arkaya doğru eğimini saniyeler içinde kolayca özelleştirmemizi sağlar. 

Kalıp içi sert kabuklu Hardbody ™ alt sargı: İki parçalı kabuk, sert bir dış sert kabuğu, fazla ağırlık olmadan dayanıklılık için astarla kalıcı olarak kaynaşmış polikarbonat bir alt kabuk ile birleştirir.

Rüzgar Tüneli Havalandırma: Giro kasklar rüzgar tüneli havalandırma sistemini kullanarak geliştirilmiştir. Bu ayrıntılı tasarım, kask kabuğundaki aktif havalandırmaları, kaskın içerisindeki kanallarla birleştirir buda içerideki sıcak havanın dışarıya çıkmasını sağlarken dışarıdanda içeriye temiz hava akışı sağlar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.