ORTLIEB  - ROLLER

ORTLIEB F5309 BACK-ROLLER CLASSIC 40L ARKA BAGAJ ÇANTASI

1.262,00 TL
Ürün kodu : T16932
RENK..

PETROL-SİYAH

Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • ORTLIEB Back-Roller Classic, pratik rulo kapatmayı tercih eden herkes için ikili mükemmel bir arka çanta takımıdır. Asil kumaş görünümlü sağlam, suya dayanıklı Cordura kumaş, valizinizi su geçirmez bir şekilde sarar ve toza şans vermez.
  Kendiliğinden kapanan kancalara sahip akıllı Quick-Lock2.1 sistemi ile donatılmış ORTLIEB Back-Roller Classic, hiç vakit kaybetmeden bisiklete takılıp çıkarılabilir. Yolculuk sırasında kolaylıkla takılabilen omuz askısı ile bisiklet çantanızı akşamları konaklama yerinize rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

  Su geçirmez ve toz geçirmez rulo üstü kapama özelliğidir. Çantanın üst ucu iki plastik tapadan çekilir, en az üç kez sarılır ve ardından fiş ve yuva ile birlikte takılır. Ürünün üst ucuna dikilmiş bir veya iki ince plastik şerit, bu tür kapağa sağlamlığını ve su geçirmezliğini sağlar. Ürünün su altında kalma riski varsa su sızdırmazlığını sağlamak için her halükarda 3-4 kez rulo yapılmalıdır. Çuvalların ve çantaların yüksekliği veya hacmi de yuvarlanarak azaltılabilir. Ne kadar ileri sarılırsa ürün o kadar kompakt hale gelir. Kilitleme kayışı bir tutamak görevi görür. 

  ORTLIEB Back-Roller Classıc çantanın uretim malzemesi  PVC kaplı Polyester(PD620-PS490) kumaştır.PVC kaplı polyester ,Bir polyester ince kumaş, bir bağlayıcı veya yapışkan madde ve bir dış PVC kaplamadan oluşur. İnce dokulu kumaş, (başlangıçta sıvı formda uygulanan) kaplamayı destekler ve elde edilen kumaşın gerilme mukavemetini, uzamasını, yırtılma mukavemetini ve boyutsal stabilitesini sağlar. Formülüne bağlı olarak, PVC kaplama malzemeyi su geçirmez ,UV ışınlarına karşı dirençli hale getirir ve malzemeye ilave güç ve dayanıklılık kazandırır.

   


  Kullanım alanı: City, Touring & Trekking
  Malzeme:  PVC kaplamalı Polyester(PD620-PS490)
  Uyumluluk:Max 16 mm çapa kadar bagaj rafları için uygundur(8 mm ve 11 mm için redüktörler dahil)
  Koruma sınıfı: IP 64 su ve toz geçirmez
  Yükseklik: 42 cm
  Alt genişlik:23cm
  Üst genişlik:32cm
  Derinlik:17cm
  Hacim: 2 x 20 litre


  Ağırlık: 1900gr

   


  Özellikleri

  Quick-Lock2.1 montaj sistemi
  Rulo kapaklı klasik arka çanta (çift)
  Ayrı ayrı kullanılabilir
  Parlak reflektörler 
  Dokuma ve tokalı yardımcı kapatma, D halkası
  Çantayı sıkıştırmak için kanatlı omuz askısı (75 cm)
  Taşıma sistemi için yuvalı kenar koruması 
  Entegre iç cep
  Kolay temizlenebilme
  IP 64 = toz geçirmez, toz girişi yok, her yönden su sıçramasına karşı korumalı
  VSF eV endüstri birliğinin kalite belgesi

  360° gösterli için tıklayın

   

  % 100 Su Geçirmez: Sevdiğiniz şeyleri kuru tutun Ortlieb su yalıtımı konusunda hiçbir taviz vermez: Ekstrem koşullar altında bile ekipmanınızın kuru ve iyi korunmuş olduğuna her zaman güvenebilirsiniz.


  Almanyada üretim: Tüm Ortlieb ürünleri Almanya, Nürnberg yakınlarındaki Heilsbronn'daki şirket merkezinde üretilmektedir. Birçok tedarikçi de yakın çevrede bulunmaktadır. Malzemenin yaklaşık% 70'i Almanya'dan geliyor. Sürdürülebilirlik söz konusu olduğunda, bu gurur duyulacak bir şeydir. Ve bu 1982'den beri!


  Made in GermanyIP64Quick-Lock 2.1Pair  Teslimat kapsamı:
  - 2 adet Ortlıeb Back-Roller Classıc Arka Bisiklet Çanta 40L 
  - 2 adet Ortlieb omuz askısı(75cm)
  - 8 mm ve 11 mm için redüktörler dahil
  -16 mm çap redüktörler dahil değildir ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.