Alba Elektrikli Bisikletler

24 Mayıs 2019
Alba Elektrikli Bisikletler

Alba Elektrikli Bisikletler

ALBA Elektrikli Bisikletler in genel özelliklerini üreticisinden sizin için derledik

TASARIM

ALBA, tasarımında modern ve yalınlığı ön plana almaktadır. Alba Fold ve Alba Tour elektrikli bisiklet modellerinde kullanılan kadroya tam entegre bataryalar kullanıcıya maksimum güvenlik ve yalın bir görünüm sağlar. Alba Kit modellerinde kullanılan yeni nesil batarya kutuları ile kullanım ve montaj kolaylığı ön plana çıkmaktadır.

Motor

Yeni nesil BAFANG® Geared Brushless motorlar, pedal asistanı ile kullanımda veya motor devre dışı kaldığında sürtünme direnci göstermez. 24 Km/s maksimum hızı ile limitlenmiş Alba Fold, Alba Tour ve Alba kit rahat bir sürüş sağlar. Bu uzun ömürlü ve hafif motorlar 50.000Km ‘den fazla test edilmiştir ve bakım gerektirmezler. Sessiz ve konforlu bir sürüş sağlayan Geared Hub Motor veya Mid-Drive Motor teknolojileri aynı zamanda yüksek torkları ile yokuş çıkmak için tasarlanmıştır.

Batarya Paketi

Ürünlerin tamamında kullanılan SAMSUNG®/LG® Li-Ion hücreli batarya paketleri hafif ve uzun kullanım ömrü sunar. Ortalama 3.5 kg ağırlığındaki bataryalar, yaklaşık 1000 çevrim ömrüne sahiptir. Kullanım ihtiyaçlarınıza göre seçilebilen farklı kapasitedeki batarya paketleri ortalama 4 saatlik şarj süresi ile 100+ km‘ye kadar sürüş keyfi sunar.

PAS (Pedal Asistanı Sistemi)

Pedal asistan sensörü, pedal çevrilme hızını algılar ve motor, pedal çevirilmeye başlandığı anda devreye girerek sürücüye destek verir. Bu sayede insan-elektrik melez sürüş keyfini yaşarsınız.

Kontrol Ünitesi

Alba Fold, Alba Tour ve Alba Kit modellerinin tamamında elektrikli bisiklet teknolojisindeki en gelişmiş kontrol sistemlerinden olan SinWave kontrol teknolojisi kullanılır. SinWave teknolojisi sürücüye, yokuşlarda yüksek performans, günlük kullanımda ise yumuşak ve akıcı bir sürüş sağlar.

İNTERNETTEN SİPARİŞ VER

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.