ELITE JUSTO HOME TRAINER

ELITE JUSTO HOME TRAINER

23 Aralık 2022
elite-justo-11a.jpg (34 KB)

JUSTO

Elite interaktif trainer grubunun yeni üst düzey trainerı JUSTO ile tanışın.
Nokta atışı doğruluk hassasiyeti, %24'e varan eğimler, entegre güç ölçer, otomatik kalibrasyon, yeniden tanımlanmış bağımsız modlar.
Justo, kendinize meydan okumak ve bisiklet egzersizlerinizden daha fazlasını elde etmek isteyenler için tasarlanmış bir home trainerıdır.
Justo , home trainer kategorisindeki en gelişmiş araçtır : hedeflenen programlarla ve kapalı mekan bisiklet uygulamalarında bulunan sayısız sanal yarışla bisiklet becerilerinizi zorlarken, yüksek gerçekçilik ve heyecanla evinizde bisiklete binebilir ve antrenman yapabilirsiniz. .


elite-justo-9a.jpg (28 KB)

Entegre güç ölçer, maksimum hassasiyet 


Justo , entegre bir güç ölçer olan OTS (Optik Tork Sensörü) ile sağlanan gerçek gücü ölçer.

Trainer, dahili güç ölçer sayesinde pedallara uyguladığınız gücü ± %1'lik olağanüstü bir doğrulukla anında ölçebilir.

Justo, doğruluğa ek olarak, siz pedal çevirmeyi bıraktıktan sonra bir intarvali başlatmayı ve devam ettirmeyi kolaylaştıran "Kolay Başlatma"  da dahil olmak üzere yeni -ERG Modu veri yumuşatma- özelliklere sahiptir.
Volan dönmeyi bıraktığında, bu özellik siz pedal çevirmeye başlayana kadar direnci otomatik olarak kaldırır ve aralıklarınız için ayarladığınız direnci tekrar uygulamadan önce bacaklarınızı hareket ettirmeniz için size birkaç saniye verir.elite-justo-4a.jpg (42 KB)

%24'e varan eğimlerde zorlu tırmanışlar

Justo , siz antrenman yaparken direnci otomatik olarak yönetebilir ve %24'e varan inanılmaz bir maksimum eğimi simüle edebilir . En yoğun ve zorlu tırmanışlar sırasında bile size gerçekçi bir his, eğlence ve heyecan sağlayabilen bir home trainer ile tırmanma becerilerinizi geliştirin .

Trainer,  bisikletinizi +%20'ye kadar yokuş yukarı ve -%10'a kadar yokuş aşağı hareket ettirebilen Elite'in eğim simülatörü RIZER ile de uyumludur ve gerçekten Mont Ventoux'daymışsınız gibi iç mekanlarda pedal çevirmenizi sağlar.

Geliştirilmiş yerleşik güç ölçer, Zwift yarışlarınız sırasında super-tuck  konumuna erişmenizi de kolaylaştıracaktır.elite-justo-6a.jpg (42 KB)Elite Flex Feet ile pedal çevirme hissinizi geliştirin
 

Justo ayrıca, seçtiğiniz modelin sertliğine bağlı olarak pedal çevirme hissinizi daha gerçekçi hale getirmeyi amaçlayan yeni Flex Feet'i de içerir. Değiştirilebilir ayaklar, bisikletin doğal basıncını ve salınımlarını taklit etmenize izin vererek , home trainer üzerindeki pedal çevirmenizi açık havada pedal çevirme tarzınıza uyarlar.
Bedensel hareket sırasında kasların doğal biyomekaniğine bağlı kalarak kas yorgunluğunu azaltabilir ve ev egzersizlerinizin etkinliğini önemli ölçüde artırabilirsiniz .
elite-justo-2a.jpg (19 KB)
Otomatik Kalibrasyon

Justo , sporcunun manuel müdahalesine gerek duymadan en uygun zamanda otomatik olarak  kendi kendini kalibre edebilir.

Bu yeni fonksiyon, bu ev tipi trainer üzerindeki antrenmanlarınızı ilk kullanımdan itibaren hassas ve anında yapmanızı sağlar .
elite-justo-10a.jpg (38 KB)Tüm indoor bisiklet yazılım platformlarıyla kullanın


Justo aynı zamanda ikili ANT+™ FE-C ve Bluetooth® iletişim protokolüne sahip interaktif serisinin bir parçasıdır , yani trainer aplikasyon yazılımları, bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve Apple TV ile tam etkileşimi vardır . Justo ile Elite My E-Training uygulamasına 12 aylık ücretsiz abonelik
bile alırsınız . Pakette Zwift, TrainerRoad, Rouvy, Kinomap veya Bkool gibi en popüler kapalı alan bisiklet platformları için deneme süresinden yararlanmak için  kuponlar da bulacaksınız .

Uyumlu uygulamalar ve yazılımlar hakkında bilgi edinin


software-my-e-training.jpg (5 KB)software-zwift.jpg (5 KB)software-trainer-road.jpg (5 KB)software-kinomap.jpg (5 KB)

software-explore-the-world-with-rouvy.jpg (5 KB)software-bkool.jpg (5 KB)software-fulgaz.jpg (5 KB)software-MyWhoosh.jpg (5 KB)


elite-justo-3a.jpg (73 KB)Bluetooth çift kanal ve köprü fonksiyonu

Justo , bisiklet bilgisayarı bir training yazılımına bağlıyken aynı anda iki adede kadar Bluetooth® cihazını bağlamak için çift Bluetooth kanalıyla donatılmıştır .

Yeni Cardio Bridge ve Cadence Bridge işlevleriyle, training yazılımına bağlıyken trainer'a bir kalp atış hızı monitörü veya kadans sensörü de bağlayabilirsiniz çünkü trainer bir köprü görevi görecek ve verilerinizi FE-C ANT+'a  ve FTMS BLE protokollerine gönderecektir. Bu, yalnızca iki eşzamanlı Bluetooth Smart sensörünü destekleyebilen bazı platformlarda (yani Apple TV) kullanışlıdır.

Justo, ayrıca "sanal" bir HR monitörü oluşturabilir.“gerçek” HR monitörünüzün protokolüyle uyumlu olmayan programlar kullanıyorsanız, yani bir ANT+ cihazı kullanırken bir Bluetooth® HR monitörünüz varsa. Bu durumda Justo protokolü değiştirecek ve HR monitöründen gelen aynı verileri cihazınıza bağlı programa iletecektir.

elite-justo-8a.jpg (31 KB)
Daha sürdürülebilir tasarım gelen yenilik

Adriano Design ile  yapılan yeni bir işbirliğinin sonucu  giderek daha entegre hale gelen indoor bisiklet ürünlerinde sağlamlık ve kompakt tasarım öne çıkarılmıştır.

Etkileyici estetik ve yarış ruhu, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik Justo'da bir araya geliyor. Justo'nun yapısı, tasarım aşamasından itibaren ham madde kullanımını azaltmayı amaçlayan döngüsel bir üretim modeline göre çevreye duyarlı işlemeden elde edilen plastik bileşenler kullanılarak inşa edilmiştir .

elite-justo-5a.jpg (33 KB)Bağımsız modlar

Justo , trainer'ı yazılıma bağlı değilken veya prize takılı değilken bile kullanmak için iki yeni bağımsız mod

sunar. Fiş takılıysa ancak yazılıma bağlı değilse , %0 ile + %24 arasında bir eğim değeri ayarlayarak yolda pedal çevirmeyi simüle edebilirsiniz. Önceden E-Eğitim uygulamasında Home trainer, uygulamayla bağlantısı kesildiğinde bile bu değeri koruyacaktır.

Trainer bağlı veya fişe takılı değilse önceden My E-Training'de level 1 ile 16 arasında bir değer ayarlayarak direnç seviyesini ayarlayabilirsiniz.


elite-justo-1a.jpg (41 KB)

Maksimum uyumluluk

Justo , 130-135 x 5 mm quick-release göbekli ve 142 x 12 mm sokma mil göbekli (adaptörler pakete dahildir) yol, gravel ve dağ bisikletleriyle uyumludur .
135 x 10-12 mm göbekler (kod 1014306) ve Boost 148 x 12 mm (kod 1014303) ve Super Boost 157 x 12 mm (kod 1014346) ile uyumluluğu sağlamak için adaptörler ayrıca satın alınabilir. Justo'ya , Shimano 9/10/11/12 hızlı yol kasetleri hemen takabilir. Shimano 12 hızlı MTB ( Micro Spline gövdeli, 
kod 1014315), Campagnolo 9/10/11/12 hız ( gövde kodu 1014233 ile), Shimano body li SRAM NX 12 hız ve SRAM 12 hız ( XD / XDR gövde ile , kod 1014279) uyumlu hale getirilebilir.

UYUMLULUK TABLOSUNU İNCELEYİN


elite-justo-7a.jpg (33 KB)Pedal Analizi

Justo da dahil olmak üzere Elite interaktif home trainer serisinde mevcuttur . Bu işlev, tüm pedal çevirme hareketi boyunca güç çıkışınızı 24 noktalı bir sistem ölçeği aracılığıyla
analiz etmenize yardımcı olacaktır . Bu işlevle, pedal çevirme hareketi boyunca anında güç çıkışının değerini görüntüleyebilir ve bunu yaparak hareketinizin mekanik verimliliğini değerlendirerek gerektiğinde ayarlayabilir ve düzeltebilirsiniz.
Pedal çevirme analizi işlevi, Elite'in My E-Training yazılımında satın alınabilir .

elite-justo-12a.jpg (32 KB)


Kadans, Hız ve Güç Verileri

Tüm Elite trainer ları , en spesifik ve doğru egzersiz planını elde etmeniz için güç, güvenilir hız ve pedal kadans verilerinin anında iletilmesine olanak verir .

Trainerlar, kadansı ölçmek için bisiklet gövdesine sensör takmak zorunda kalmadan pedal çevirme hızını algılayabilen pratik sensörsüz teknolojiden yararlanır.
Justo gibi trainerlar , yenilikçi dahili güç ölçer OTS aracılığıyla güç analizi yoluyla kadansı ölçer .

ELITE JUSTO TANITIM


ELITE JUSTO KUTU AÇILIMI

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.