x

Alba Fold 2

11 Aralık 2020
Alba Fold 2

Öne Çıkan Özellikler

Ve yeni Alba Fold 2 karşınızda. Bu sene, yapılan iyileştirmeler arasında, 7 vites yerine 8 vites ve daha yüksek vites aralıkları, Shimano Altus serisi aktarıcı, daha yüksek dişli aynakol ile hem yokuş, hem hız performansında iyileştirmeler, Yeni Kenda K-Shield 3mm e-bike ready zırhlı lastikler, geliştirilmiş Velo Plush serisi ergonomik sele, bataryaya bağlı arka LED aydınlatma ve daha birçok geliştirilmiş/iyileştirilmiş komponent bulunuyor. Yeni Alba Fold 2 kadro içinde gömülü, bisikletin doğal ağırlık merkezi üzerinde bulunan Li-ion bataryası sayesinde daha dengeli sürüş sağlar. Kolay katlama ve taşıma özelliği sayesinde aracınızın bagajına rahatlıkla konulabilir veya toplu taşıma ile entegre şekilde kullanılabilir. Opsiyonlarıyla Yeni Alba Fold 2'yi kullanım amacınıza göre kişiselleştirebilirsiniz. Son olarak, artık yeni Alba Fold 2 sürüşe hazır bir şekilde kutusunda gönderiliyor. Hiç bir montaj yapmadan, kutusundan çıkarıp sürebilirsiniz.

Kadroya Entegre Batarya

LG Hücreli 36V / 7,8Ah Li-Ion Batarya Paketi bisikletin kadrosunun içine güvenle ve tüm hava koşullarına dayanıklı su geçirmez bariyerle yerleştirilmiştir. Bisikletin doğal ağırlık merkezi üzerinde bulunan batarya, dengeli bir sürüş sağlar. Sizi hırsızlardan koruyan, modern ve güvenli tasarım


Kişiselleştirme

Farklı batarya, şarj aletleri, gösterge opsiyonları ve renk seçenekleri ile bisikletinizi kişiselleştirebilirsiniz. Böylece tam sizin ihtiyacınız olan ürünü seçebilir, ihtiyacınız olmayan opsiyonlar için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.


Bafang Hub Motor

Bafang geared hub motor, hafif ve kompakt tasarıma sahiptir. Ürettiği 32Nm tork ile sizi yokuşlardan rahatlıkla çıkarır. Yokuşları daha önce hiç çıkmadığınız kadar kolay çıkabilirsiniz.


Zırhlı E-Bike Lastikleri

Özellikle elektrikli bisiklet endüstrisinde kullanılmak üzere tasarlanan zırhlı Kenda lastikler, yanal reflektörlü bir şeride sahiptir. Böylece gece sürüşlerinde görünürlüğü arttırır.


LG Lityum İyon Batarya

Elektrikli bisikletlerin en önemli komponentlerinden biri olan içinde yeni nesil LG 18650 Li-Ion hücreler bulunduran batarya, 2 kg ağırlığı ile ortalama 50 km menzil sağlar. Yaklaşık 1000 şarj döngüsüne sahip olan batarya bakım gerektirmez. Kadronun üzerinde bulunan şarj yuvası ile dilerseniz bisikletin üzerinde veya bataryayı çıkararak evde şarj edebilirsiniz.

Arka LED Aydınlatma

Elektrikli bisikletlerin en önemli komponentlerinden biri olan içinde yeni nesil LG 18650 Li-Ion hücreler bulunduran batarya, 2 kg ağırlığı ile ortalama 50 km menzil sağlar. Yaklaşık 1000 şarj döngüsüne sahip olan batarya bakım gerektirmez. Kadronun üzerinde bulunan şarj yuvası ile dilerseniz bisikletin üzerinde veya bataryayı çıkararak evde şarj edebilirsiniz.

USB Şarj Desteği

Kadronun üzerinde bulunan kapaklı bölümden hareket halindeyken bile mobil cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

El Gazı Desteği

Motorun gücünü istediğiniz anda yanınızda hissedin.

Mıknatıslı Katlama

Yeni Alba Fold2‘nin üzerinde Katlı halde olan bisikletin taşıma esnasında kendiliğinden açılmaması için güçlü, paslanmaz mıknatıslar bulunur. 9 Kgf çekme kuvveti sağlayan mıknatıslar ile katlamak, taşımak artık daha kolay.


Tektro V Fren

Ön ve arkada kullanılan Tektro V-frenler, kararsız yol koşularında bile güçlü durma gücü sağlar. Basit, hafif ve güvenilir.

8 Vites Yüksek Dişli Aralığı

Yeni Alba Fold 2 ile geliştirilmiş vites aralıkları ve aktarıcı ile çok dik yokuşları çok daha rahat çıkar, üstün hız performansı alırsınız.


Wellgo Katlanır Pedallar

Yeni Alba Fold 2 ile wellgo tarafında katlanır bisikletler için geliştirilmiş pedallar standart olarak sunuluyor.

Opsiyonlar


BEYAZ

Beyazın sadeliği, kahverengi sele ve elcikler sayesinde retro görünüm ile kombinlendi.

SİYAH

Mat siyah ile daha sportif bir görünüm sağlandı. 

LED GÖSTERGE

*Batarya durumu göstergesi. *Pedal asistan seviyesi.*On-Off Butonu.*Aydınlatma Butonu ile küçük, kompakt ve fonksiyonel.

RENKLİ LCD GÖSTERGE

*Batarya durumu göstergesi. *Pedal asistan seviyesi.*On-Off Butonu.*Aydınlatma Butonu.*Hız göstergesi *Anlık,kümülatif,toplam gidilen mesafe *Yürüyüş modu Butonu *Hata kodları bilgisini gösteren renli LCD gösterge paneli opsiyon olarak sunulmaktadır.

7,8 Ah LİTYUM-İYON BATARYA

Bu pilin menzili, tek bir şarjla 30-40 km kadardır ve size biraz pedal çevirerek hibrit kullanımda 80 km'ye kadar bir menzil sağlar. Alba Fold'un pilinin değiştirilmesi oldukça kolaydır. Bisikleti sadece ikiye katlayın, pilin kilidini açmak ve çıkarmak için anahtarı kullanın. Elektrikli bisikletinizin pilini ister bisiklet üzerinde, isterseniz bisiklet üzerinden çıkararak dilediğiniz yerde standart bir prize takarak şarj edebilirsiniz. Pili şarj etmek için, pilin tamamen deşarj olmasını beklemeniz gerekmez.

9,6 Ah LİTYUM-İYON BATARYA

%30 daha uzun menzil

2 A ŞARJ ADAPTÖRÜ

110-240v AC 50-60HZ 36V şarj adaptörü ile tam şarj pilin kapasitesine göre dört-altı saat aralığında sürmektedir, bu yüzden gün içinde veya gece bisikletinizin şarjını kolaylıkla yapabilirsiniz. 

3 A ŞARJ ADAPTÖRÜ

%30 daha hızlı şarj
Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.