Scott Elektrikli Şehir Bisikletleri

28 Mayıs 2019
Scott Elektrikli Şehir Bisikletleri

Üstün bir bisiklet markası olan Scott ile elektrikli bisiklet sisteminin öncü markası Bosch un bir araya geldiği bir elektrikli şehir bisiklet modelidir. 

Scott E-Sub Elektrikli Bisiklet Modelinde Bosch un geniş kullanım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirdiği Performans 250 W motoru, yine Bosch un 500 Wh kapasiteli kolayca çıkarılıp takılabilen gövdeye entegre bataryası ile Purion Gösterge paneli bulunmaktadır.

Bosch elektrikli bisiklet sistemlerinin ayrıcalığını hissetmek isteyenler için idealdir.

Elektrik motorunun yerleştirildiği bölüm, bisikletinizin ağırlık merkezini değiştirmeyeceği gibi motor sizin pedala kuvvet aktardığınız noktadan güç aktarımı yapmaktadır. 

Scott Elektrikli Şehir Bisikletleri. Bosch Motor ve Bayarya! İnanılmaz performans .

Üstelik kampanyalı fiyatlarıyla sadece Bike and Outdoor Mağazalarında!


SCOTT ELEKTRİKLİ ŞEHİR BİSİKLET MODELLERİMİZ


☆E-SUB CROSS -

E-SUB CROSS Trekking Modeli hem yol hem çakıllı yollarda kullanım için idealdir. Uzun turlar, köy köy gezerim diyen gezgin bisikletçiler için

☆E-SUB ACTIVE
☆E-SUB TOUR
☆E-SUB SPORTS
Yukarıdaki Scott Bisiklet Modelleri şehirde konfor arayan bisikletçiler için, tepeler artık sorun olmaktan çıktı. Hem ulaşım, hem gezi, hem keyif için size bu top model elektrikli bisikletleri tavsiye ederiz.

SİPARİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 


#Scott #scottbisiklet #eride #e-ride #ebike #e-bike #elektrikli #bisiklet #bosch #şehirbisikleti #elektriklibisiklet #elektriklişehirbisiklet

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.